2. ŽNL Našice: Vodeća Sloga Podgorač uvjerljiva, golijada bez pobjednika u Velimirovcu

Odigrane su utakmice 22. kola 2. ŽNL Našice.

Utakmica između Croatie iz Velimirovca i Mladosti Stipanovaca završila je remijem rezultatom 3:3. Croatia Velimirovac je povela golovima Svena Baričevića u 5. minuti i Denisa Vuzema u 18. minuti. Mladost je u 48. i 55. minuti preko Alena Amidžića i Dinka Pavlića vratila stvari na početak. Croatia u 63. minuti ponovno vodi, a strijelac je Lovro Majcen. Gosti su postavili konačnih 3:3 preko Josipa Vinkeševića.

Posljednjeplasirani Brezik je upisao pobjedu protiv Martina rezultatom 2:1. Gosti su poveli preko Ivana Breskovca u 26. minuti, no domaći su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist u posljednjih 20 minuta. Prvo je Antonio Kohutek izjednačio rezultat u 71. minuti, a zatim je Goran Bošnjaković u posljednjim trenucima utakmice pogotkom postavio konačnih 2:1 za velika tri boda domaćih.

Zoljan je poražen na domaćem terenu od Zagorca 1952 rezulatom 2:1. Zagorac dolazi u vodstvo pogotkom Jurice Filipašića u 43. minuti. Domaći Zoljan vraća stvari na početak u 86. minuti, no gosti su ipak došli do pobjede pogotkom Hrvoja Ivanušeca u 90. minuti.

Vodeća Sloga Podgorač se odvojila na vrhu pobjedom kod trećeplasirane ekipe Lila. U 13. minuti Sloga vodi 1:0, a vlastitu mrežu pogađa Matija Petrović. Igrala se 29. minuta kada je Patrik Čiš povećao vodstvo gostiju. Do kraja su gosti postigli još tri gola preko Matea Batovanje, Luka Galica i Marija Bernića za konačnih 5:0.

Drugoplasirani Željezničar je slavio kod Omladinca iz Nize rezultatom 3:1. Domaći Omladinac dolazi u vodstvo u 13. minuti pogotkom Marija Pranješa. Gosti vraćaju stvari na početak u 25. minuti pogotkom Slavena Kubaše. Luka Jurić pogađa za goste u 41. minuti za vodstvo. Konačnih 3:1 za goste postavlja svojim drugim pogotkom Slaven Kubaša u 49. minuti.

Iskrica i Vihor su odigrali bez pobjednika rezultatom 1:1. Domaći su poveli pogotkom Manuela Čoboja u 32. minuti. Mreže su mirovale sve do 90. minute kada je domaći Manuel Čoboj pogodio vlastitu mrežu za konačnih 1:1.