2. ŽNL Našice: Sedmica Vihora, Lila jesenski prvak!

Odigrano je svih sedam susreta 13. kola 2. ŽNL Našice s kojima je kompletiran jesenski dio natjecanja! Status jesenskog prvaka osigurala je momčad NK Lila koja je na gostovanju kod Iskrice slavila s 1:2, dok je najuvjerljivija pobjeda kola pripala drugoplasiranom Vihoru koji na odmor ide s bodom manje od lidera nakon domaćeg 7:0 slavlja!

NK Lila osigurala je naslov jesenskog prvaka s 32 boda iz dvanaest susreta svladavši na gostovanju Iskricu rezultatom 1:2. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle da bi Tomislav Rukavina pogotcima u 48. i 57. minuti doveo goste u prednost od dva pogotka, da bi do kraja susreta zaostatak domaćina iz Šaptinovaca smanjio Matko Runje u 83. minute na 1:2, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

Drugoplasirani neporaženi Vihor iz Jelisavca došao je na učinak od 31 boda, bod manje od prvenstvenog lidera, pobjedom 7:0 nad momčadi Sloge iz Podgorača. U prvom poluvremenu mrežu gostiju načeo je s dva pogotka Samir Kubala, a u drugom poluvremenu dva je zgoditka za domaćine nadodao Dario Dervić dok su po jedan postigli Bruno Jantula, Patrik Čiš i Slavko Oreški.

Omladinac iz Vukojevaca koji je uoči ovog kola dijelio prvo mjesto s liderom ljestvice poražen je kod Croatije u Velimirovcu s minimalnih 1:0. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a pogodak odluke djelo je Dine Galineca u 73. minuti susreta za nova tri boda Croatije koja ih je u trinaest kola ukupno skupila sedamnaest.

Omladinac iz Nize prezimit će na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice nakon što su u posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva na svom terenu svladali jedanaestoplasirani Brezik rezultatom 4:1. Dva pogotka za Omladinac postigao je Mario Pranješ dok su po jednom precizni bili Tomislav Banaj i Stjepan Slivka, dok je jedini pogodak kod gostiju djelo Josipa Vulića.

Željezničar iz Markovca Našičkog u drugom poluvremenu slomio je otpor Zoljana te pogotcima Davora Vide u 74. minuti te Dominika Hvizdaka u 89. minuti osigurao 2:0 pobjedu koja će im biti dovoljna da prezime na petom mjestu prvenstvene ljestvice s 24 boda na kontu.

NK Seljak je u Koški došao do svoje druge prvenstvene pobjede svladavši s 2:0 ekipu Slavonije iz Klokočevaca pogotcima Mirka Martića u 50. te Matea Batovanje u 75. minuti susreta.

U najefikasnijem susretu kola Zagorac 1952 na gostovanju je svladao Mladost iz Stipanovaca rezultatom 2:6. Josip Špehar predvodio je goste do pobjede s čak četiri pogotka, dok je ostala dva za goste postigao Ivan Jukić. S druge strane, kod domaćina, precizni su bili Domagoj Jović i Damir Pastvečko.