2.ŽNL Našice: Dva Omladinca i dalje stopostotna, golijada u Jelisavcu!

U sklopu 2. kola 2.ŽNL Našice odigrano je svih sedam susreta. Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je Vihor iz Jelisavca koji je svoje goste ispratio sa čak jedanaest golova u mreži! Stopostotan učinak nakon dva kola imaju još samo dva Omladinca, onaj iz Nize te iz Vukojevaca, koji su na gostujućim susretima obilježili slavlja rezultatom 2:3.

Vihor iz Jelisavca na domaćem je terenu obilježio je uvjerljivu 11:1 pobjedu nad ekipom NK Seljak iz Koške. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada je na semaforu stajalo 7:0, a prednost se do kraja susreta digla do konačnih 11:1. Četverostruki strijelac za Vihor bili su Filip Vuzem i Bruno Jantula, u strijelce su se kod domaćina upisali još Kubala, Minarik te je jedan gol nesretni autogol Škorića, dok je za goste strijelac bio Batovanja.

NK Omladinac iz Nize zadržao je stopostotni učinak u dva kola svladavši na gostovanju u preokretu nad Slavonijom u Klokočevcima. Domaćin je poveo golovima u prvom poluvremenu Serdara i Kolara, da bi gosti potpuno preokrenuli susret sa dva pogotka Kristijana Kneževića i Ćosića i tri boda putuju u Nizu.

I drugi Omladinac, onaj iz Vukojevaca, obilježio je pobjedu na gostovanju u Markovcu Našičkom kod tamošnjeg Željezničara. Gosti su poveli u devetoj minuti pogotkom Flegara, da bi domaćin izjednačio susret tik prije kraja prvog poluvremena, strijelac je bio Kolembus. Zatim Vida dovodi domaćine u prednost u devetoj minuti drugog poluvremena, da bi preokret i bodove Omladincu donijeli Stražanček i Jović.

Iskrica je na domaćem terenu ostvarila prvu domaću pobjedu slavljem nad NK Brezikom. Domaćinu je skok na prvenstvenoj ljestvici donio Zoran Ćališ koji je bio i jedini strijelac na utakmici pogotcima u 40. i 53. minuti susreta za 2:0 pobjedu domaćina.

Mladost iz Stipanovaca ugostila je u sklopu drugog kola ekipu NK Lila koja je u prvom kolu obilježila pobjedu nad Croatijom iz Velimirovaca 3:0. U ovom susretu pobjednika nije bilo. Poveli su domaćini pogotkom Marina Pastvečka u 22. minuti susreti, da bi susret izjednačio za goste u 42. minuti Alen Fruk. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao tako da je nakon dva kola Mladost obilježila prvi bod, dok je gostima to ukupno četvrti.

Sloga iz Podgorača obilježila je pobjedu na gostovanju u Velimirovcu kod tamošnje NK Croatije. Mreže su mirovale u prvom poluvremenu, a goste je u vodstvo doveo u drugoj minuti drugog poluvremena Josip Lulić. Deset minuta kasnije gosti udvostručuju vodstvo putem Dmitrića, a na 1:2 vodstvo gostiju smanjuje Denis Vuzem iz kaznenog udarca. Kada se činilo da će to biti i konačni rezultat, konačnih 1:3 u 95. minuti susreta postavlja Marko Markotić.

Jedini susret bez golova odigran je u Zoljanu gdje su bodove podijelili domaći NK Zoljan i NK Zagorac. U vrlo žustroj utakmici gostujuća ekipa bila je nešto bliže pobjedi ali su se obje momčadi morale zadovoljiti neriješenim ishodom koji je možda i najrealniji odnos snaga nakon odigranih 90 minuta.