2. ŽNL Beli Manastir: U 25. kolu postignuto čak 57 pogodaka

Odigrane su utakmice 25. kola 2. ŽNL Beli Manastir.

Sloga Gajić pobijedila je Bilje rezultatom 4:2. Krešimir Lešić doveo je Bilje u vodstvo u 8. minuti, a Jurica Roso povisio je na 2:0 u 19. minuti. Ivan Brdar smanjio je za Slogu Gajić na 2:1 u 29. minuti. Dorijan Tatai izjednačio je rezultat na 2:2 u 67. minuti, a zatim doveo Slogu Gajić u vodstvo svojim drugim pogotkom u 85. minuti. Leon Mrvičin potvrdio je pobjedu Sloge Gajić postigavši gol u 88. minuti za konačnih 4:2.

Prvak Bratstvo je pobijedilo Napredak rezultatom 3:1 nakon preokreta u drugom dijelu. Filip Lisica doveo je Napredak u vodstvo u 9. minuti. Robert Nospak izjednačio je za Bratstvo u 49. minuti, a Andrej Moric donio prednost Bratstvu u 54. minuti. Robert Nospak je svojim drugim pogotkom u 82. minuti postavio konačni rezultat 3:1 za Bratstvo.

Dinamo Baranjsko Petrovo Selo pobijedio je Belje s uvjerljivih 10:1. Strijelci za Dinamo bili su Ivan Bognar (4′, 39′, 45′), Alen Podnar (14′, 51′, 75′), Marko Jurenec (18′, 84′), Mario Cesarec (30′, AG) i Josip Bajkovec (72′). Jedini pogodak za Belje postigao je Nemanja Ilić (55′).

Šokadija je pobijedila Međimurec rezultatom 4:0. Strijelci za Šokadiju bili su Josip Balatinac u 10. minuti, Dalibor Kučuk u 15. minuti, Teo Jakšić u 46. minuti i Ante Đurin u 88. minuti.

Hajduk Popovac pobijedio je Petlovac rezultatom 13:3. Strijelci za Hajduk Popovac bili su Ivan Jagetić (1′, 32′, 65′), Dejan Molnar (6′, 40′), Dejan Marković (14′, 46′, 57′, 68′), Bojan Kajinić (62′), Bojan Pušelj (72′) i Patrik Štainer (83′, 86′). Za Petlovac su pogotke postigli Igor Kolarić (70′, 87′) i Mario Huić (84′).

Columbus 2005 je pobijedio ekipu Jovan Lazić rezultatom 5:4. Strijelci za Columbus 2005 bili su Luka Prigl (16′), Dario Sekanić (22′), Miloš Terzija (60′, 78′) i Elvis Đulinac (71′). Za Jovana Lazića su pogotke postigli Nermin Živojević (33′), Teo Grujić (69′, 80′) i Marijan Vinogradac (90′).

U zanimljivoj utakmici između Ribara Kopačeva i Poleta Karanca, Ribar je na kraju slavio s 4:3. Dalibor Antolić je prvi pogodak postigao za Ribar već u 6. minuti, a samo sedam minuta kasnije, Mario Strmečki udvostručuje prednost. Filip Levačić odgovara za Polet s golom u 15. minuti, no Ribar brzo ponovno povećava svoju prednost zahvaljujući Strmečkom (17. minuta) i Antoliću (23. minuta), čime su do poluvremena stekli vodstvo od 4:1. U drugom poluvremenu u 74. minuti Filip Levačić smanjuje na 4:2, a na 4:3 smanjuje Marko Lovrenčić pogotkom u 90. minuti, što je bio i konačni rezultat.