2. ŽNL Beli Manastir: Hatrrick upisali Marko Jurenec i Danijel Marković, postignuto čak 40 pogodaka u sedam utakmica

Odigrane su utakmice 23. kola 2. ŽNL Beli Manastir.

Vodeće Bratstvo je pobijedilo Bilje rezultatom 5:1. Lenard Moric je postigao gol u 3. minuti, Srđan Radojčić u 4. i 72. minuti, Robert Nospak u 20. minuti, te Dejan Nikolić u 43. minuti. Jedini gol za HNK Bilje postigao je Ivan Bagarić u 76. minuti.

Dinamo Baranjsko Petrovo Selo je pobijedio Slogu Gajić rezultatom 8:1. Marko Jurenec je postigao golove u 4., 22. i 73. minuti upisavši hattrick, Ivan Bognar u 16. minuti, Tomislav Kuna u 60. minuti, Robert Zaboš u 66. minuti, Matej Pavlović u 69. minuti, te Alen Podnar u 78. minuti. Jedini gol za Slogu Gajić postigao je Ivan Brdar u 76. minuti.

Šokadija je slavila protiv Napredka minimalnim rezultatom 1:0. Čovjek odluke bio je Josip Balatinac pogotkom u 39. minuti.

Hajduk Popovac je pobijedio Belje rezultatom 7:0. Ivan Jagetić je postigao golove u 2. i 54. minuti, Dejan Marković u 20. i 41. minuti, te Danijel Marković hattrick pogocima u 68., 81. i 88. minuti.

Columbus 2005 je pobijedio Međimurec rezultatom 3:1. Miloš Terzija je postigao gol u 30. minuti, Elvis Đulinac u 38. minuti, te Saša Đurković u 53. minuti. Jedini gol za Međimurec postigao je Lion Gabriel Koša u 82. minuti.

Ribar Kopačevo je pobijedio Petlovac rezultatom 7:1. Dalibor Antolić je postigao golove u 6. i 7. minuti, David Vujnovac u 16. minuti, Matija Zagvozda u 40. minuti, Matej Šileš u 60. i 75. minuti, te Stjepan Biljuš u 65. minuti. Jedini gol za Petlovac postigao je Antonio Tota u 30. minuti.

Polet Karanac je slavio na domaćem terenu protiv ekipe Jovan Lazić. Domaće je u vodstvo doveo Filip Levačić u 7. minuti. Na 2:0 povećava u 23. minuti Marko Lovrenčić, no gosti smanjuju na 2:1 pogotkom Nermina Živojevića u 45. minuti. Bruno Barat povećava vodstvo domaćih u 62. minuti na 3:1. Gosti su u 72. minuti uspjeli smanjiti rezultat na 3:2 pogotkom Armena Kunića, no to je bio konačan rezultat.