2. ŽNL Beli Manastir: Bratstvo iz Jagodnjaka je šampion pet kola prije kraja!

Odigrane su utakmice 21. kola 2. ŽNL Beli Manastir. Bratstvo je pobjedom osiguralo titulu pet kola prije kraja.

Dinamo Baranjsko Petrovo Selo i Bilje odigrali su spektakularnu utakmicu koja je završila neodlučeno 3:3. Za Dinamo su golove postigli Berislav Kuna u 51. minuti, Ivan Bognar u 64. minuti i Tomislav Kuna u 73. minuti. Za Bilje su golove postigli Ivan Eđed u 39. minuti, Marko Biškić u 52. minuti i Ivan Marić u 59. minuti.

Vodeće Bratstvo je pobijedilo Šokadiju rezultatom 2:0, s golovima postignutim od strane Milana Damjanovića u 46. minuti i Andreja Morica u 76. minuti. Ovom pobjedom Bratstvo je osiguralo titulu prvaka pet kola prije kraja.

Hajduk Popovac je ostvario uvjerljivu pobjedu rezultatom 5:0 protiv Sloge Gajić, pri čemu su se golovima istaknuli Dejan Marković u 3. i 66. minuti, Ivan Jagetić u 38. minuti, Leon Peroković u 53. minuti te Ante Pole u 71. minuti.

Columbus 2005 je pobijedio Napredak rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima koje su postigli Miloš Terzija u 84. minuti i Saša Đurković u 90. minuti.

Ribar Kopačevo je pobijedio Belje rezultatom 3:1, uz golove postignute od strane Dalibora Antolića u 6. minuti, Maria Strmečkog u 61. minuti i Srđana Škorića u 84. minuti, dok je Nikola Radić postigao jedini gol za Belje u 55. minuti.

Polet Karanac je pobijedio Međimurec rezultatom 2:0, uz golove postignute od strane Filipa Levačića u 26. minuti i Brune Barata u 53. minuti.

Jovan Lazić je slavio nad Petlovcem u pobjedi rezultatom 5:0, uz golove postignute u drugom dijelu od strane Marijana Vinogradca u 55. minuti, Tea Grujića u 69. i 82. minuti, Nermina Živojevića u 71. minuti te Armena Kunića u 77. minuti.