2. MNL Mladost Dekanovec potvrdila jesensku titulu

Posljednje kolo prvog dijela sezone donijelo nam je konačni rasplet momčadi na kraju jeseni. Mladost Dekanovec osvojila je spomenutu titulu i proljeće će dočekati na prvom mjestu.

NK MLADOST DEKANOVEC – NK MALI MIHALJEVEC 2:1

Pobjeda Mladosti na domaćem terenu i potvrda naslova za kraj polusezone. Momčad je u vodstvo doveo Gustavo Secco Alves Cruz u 13. minuti susreta. Četiri minute kasnije izjednačio je Aoi Nishide. Dominik Bajs u 67. minunti zabio je za 2:1 i potvrdu pobjednika.

NK SLOBODA MIHOVLJAN – NK SLOBODA SLAKOVEC 4:0

Derbij dviju Sloboda na kraju je otišao domaćoj momčadi. Rutinska pobjeda protiv Slavkoca, Mihovljanu je donijela nova tri boda i sigurnu poziciju za proljeće. Krešo Kovač zabio je dva puta (16′, 73′), dok su Patrik Cerovec u 14. i Mario Matulin u 89. pridodali svaki po jedan.

NK CROATIA OREHOVICA – NK BORAC – PMP 0:1

Minimalna pobjeda Borca protiv Croatije donijela je gostima petu poziciju na kraju prvog dijela prvenstva. Jedini pogodak na utakmici i važna tri boda donio je Nikola Patafta u 67. minuti susreta.