2. HOL: Odbojkašice Ivanca poražene od Dubrave

12. kolo Prve B lige odbojkašica skupine Sjever donijelo je derbi dvoboj trećeplasirane Dubrave i vodećeg Ivanca u kojem su djevojke iz Dubrave nanijele drugi poraz ove sezone gošćama iz Ivanca.

Odličnu utakmicu odigrali su Dubrava i Ivanec, vodila se velika borba za svaki poen izuzev prvog seta u kojem su domaće igračice potpuno dominirale dozvolivši gošćama samo 13 poena. U drugom setu Ivanec je izgledao kao vodeća ekipa lige te je rezultat poravnat na 1:1. Treći set je ponovno imao dramatičnu završnicu iz koje su ovaj put igračice Dubrave izašle slaveći što im je dalo krila da i u četvrtoj dionici budu na visini zadatka, slavile su 25:20 i osvojile sva tri boda.

Igračice Nedelišće Eltinga gostovale su kod treće ekipe Mladost i unatoč silnom trudu nisu uspjele osvojiti niti jedan set, domaće su jednostavno bile bolje i zasluženo su došle do nova tri boda.