1. ŽNL VŽ Plitvica doživjela prvi poraz u sezoni

Protekli vikend u drugom rangu varaždinskog nogometa donio nam je veliko iznenađenje. Lider prvenstva po prvi je put izgubio i to poprilično velikim rezultatom.

NK ZELENGAJ – NK PLITVICA (S) 4:0

Šokantan poraz Plitvice na gostovanju kod Zelengaja. Domaćin je zasluženo slavio i dobrano narušio samopouzdanje gostu. Matija Garić bio je dvostruki strijelac (29′, 62′), dok su po jedan pogodak upisali Marin Grđan (7′) i Leon Šaško (82′).

ŠNK MLADOST VARAŽDINSKE TOPLICE – NK ČEVO 4:0

Sjajna Mladost nastavlja s dobrom formom. Ovog puta nastradao je Čevo, također 4:0 rezultatom. U strijelce su se za domaćina upisali Kristijan Janušić (22′, 34′) te Nenad Hanc (69′) i David Pantaler (77′).

ŠNK ZADRUGAR – NK PLITVICA (G) 4:2

Zadrugar se ovom pobjedom dogurao do samo boda zaostatka za Plitvicom. U prvom poluvremenu rezultat je već bio 3:1, zahvaljujući golovima Darija Struškog (6′, 18′) i Igora Štimca (11′) te Valentina Brezovca kod Plitvice. Mihael Melnjak zabio je u 59. za 3:2, no isti je igrač na kraju bio i tragičan, zabivši autogol u 72. minuti.