1. ŽNL VPŽ Sloga utrpala 16 komada Crncu, Lukač 05 ju prati u stopu

Šest nedjeljnih dvoboja kompletiralo je 11. kolo 1. ŽNL Virovitičko-podravske županije. Derbi kola između drugog Lukača 05 i četvrtog Dinama završio je pobjedom druge ekipe lige, čime su se prvi i drugi dodatno odvojili od ostatka grupe.

NK DINAMO KAPELA DVOR – HNK LUKAČ 05 1:5

Velika pobjeda Lukača u derbiju današnjeg dana. Mateo Nemčec bio je dvostruki strijelac za svoju momčad (1′, 58′). Antonio Babec (29′) i Ivan Egri (48′) zabili su po jedan, dok je posljednji gol zapravo autogol domaćeg igrača Valentina Kaladića u 72. minuti. Jedini pogodak za domaćina zabio je Vladimir Puškarić u 62. minuti susreta.

NK BOROVA – NK DINAMO ČETEKOVAC 1:4

Težak poraz Borove nakon promjene trenera, ovog puta na domaćem terenu. Jedini pogodak za domaćina postigao je Patrik Bazijanac u 80. minuti susreta. Golove za goste redom su zabijali Matej Dorinka u drugoj, Marinko Jaklić u 33., Antun Dunković u 39. i Goroslav Rukavina u 65. minuti susreta.

Opet poraz na domaćem terenu, borbena utakmica, ali gosti iz naših banalnih grešaka zabijaju četiri gola. Čestitke ekipi Dinama na zasluženoj pobjedi i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva“, komentirali su iz Borove.

NK MIKLEUŠ – NK REZOVAC 2:3

Tvrda i napeta utakmica između dvije odlične momčadi. Na kraju gosti odlaze kući sretniji i spretniji s tri boda u svojim rukama. Mateo Tomić bio je dvostruki strijelac za Rezovac (37′, 64′), a preostali pogodak dao je Marino Grizelj u 75. minuti. Krešimir Crvenka u 67. i Josip Jančić u 89. bili su precizni za Mikleuš.

Očekivano teško gostovanje, očekivana utakmica. Jako teška, ali i zaslužena pobjeda, najbitnija ove polusezone. Čestitke dečkima na odličnoj tekmi i zaslužena tri boda, domaćinu sretno u nastavku. Igrač tekme Marko Dopler“, rekao je trener Rezovca Željko Medić.

NK MLADOST MILJEVCI – NK DOŠK DOLCI 1:1

Podjela bodova u Miljevcima na kraju utakmice. Susret u kojem je bilo prilika s jedne i druge strane, no bod je na kraju pripao i jednoj i drugoj momčadi. David Lehpamer u 43. minuti doveo je Mladost u vodstvo. U nastavku je Domagoj Šteger u 56. zabio za 1:1 i konačan rezultat na kraju meča.

Prvo poluvrijeme igramo egal i u 43. minuti iz kornera iz odbijanaca dobijamo eurogol, a u drugom poluvremenu radimo nekoliko promjena. Dominiramo cijelo drugo poluvrijeme u visokom presingu, ali nažalost bez dobre realizacije. Željeli bismo pohvaliti domaćeg vratara koji bio izvrstan i zaslužan što je bod danas ostao u Miljevcima“, kazali su iz Doška.

NK CRNAC – NK SLOGA ZDENCI 0:16

Apsolutna dominacija Sloge na vrlo laganom gostovanju kod Crnca. Čak 16 komada utrpali su Zdenčani i bez ikakvih muka stigli do nova tri boda. Sedam pogodaka postigao je Darko Ožbetić (30′, 72′, 73′, 78′, 80′, 82′, 87′), tri je dao Luka Mataija (38′, 50′, 85′), dva Mateo Jerešić (10′, 32′). Po jedan su upisali Luka Čubelić (42′), Renato Pecolaj (52′), Ivan Ugarković (65′) i Dario Stjepić (70′).

NK PODRAVAC (So) – NK SLAVONIJA SLADOJEVCI 0:9

Velika pobjeda Slavonije u gostima kod Podravca. Devet upisanih komada u mreži domaćina bili su dovoljno dobar rezultat za nova tri boda. Po dva pogotka postigli su Kristijan Ojurović (25′, 66′) i Patrik Fotez (45′, 62′). U strijelce su se još upisali Zlatko Miler (10′), Kristian Ferenčak (53′), Matej Jukić (57′), Franko Šterl (70′) i Mihael Matovina (83′).

Odigrali smo kako smo se dogovorili, znajući da igramo protiv puno slabijeg protivnika. Nakon početnog ispitivanja te malo kasnog prvog pogotka, opuštenije nastavljamo te na koncu postižemo devet golova. Sve zasluge odlaze mojim suigračima i trenerskom dvojcu na cijelogodišnjem radu te iskreno mogu reći da smo ova tri boda upisali i na početku sezone, stoga ne bih puno komentirao. Okrećemo se idućem kolu, gdje gostujemo u Lukaču te želimo nastaviti pobjednički niz“, rekao je igrač utakmice Patrik Fotez.