1. ŽNL VPŽ Nezaustavljiva Sloga utrpala 18 komada Podravcu

Odigrano je preostalih šest susreta 1. ŽNL Virovitičko-podravske županije. Na terenima je danas palo čak 57 pogodaka u šest mečeva.

NK SLOGA ZDENCI – NK PODRAVAC (So) 18:0

Velika pobjeda lidera prvenstva koja je po prilikama mogla biti još i veća. No, ruku na srce, gosti su došli u nepotpunom sastavu i bilo je jasno da će teško nastradati. Darko Obžetić bio je junak utakmice s čak devet pogodaka na kontu (16′, 23′, 43′, 45′, 47′, 49′, 58′, 72′, 85′). Mateo Jerešić (9′, 11′, 46′) i Ivan Ugarković (53′, 60′, 64′) ostvarili su hat-trick, dok su preostali golovi pali zahvaljujući Milanu Prliću (7′), Mariju Duspari (21′) i autogolu Matea Varge (51′).

Što reći? Gosti su bili bez ijedne šanse, moglo je biti i više“, kratko su prokomentirali iz Sloge.

NK DOŠK DOLCI – NK CRNAC 3:0

Rutinska pobjeda Doška na domaćem terenu. Jedan pogodak u prvom i dva u drugom bila su dovoljni zamah za nova tri boda i dolazak Slavoniji na isto toliko bodova zaostatka. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Matija Zeman (35′, 52′), dok je jedan pogodak dao Marijan Velić (58′).

Želim se zahvaliti svima koji su došli ovamo podržati nas. Utakmica kao utakmica, prvo poluvrijeme čvrsto i napeto. Dali smo sve od sebe, zabili smo gol, ispromašivali se. Imali smo tri čiste prilike. Pričali smo da malo stegnemo i u prvih 15 minuta damo sve od sebe. Tako je i bilo. Poveli smo 2:0, a nakon toga 3:0. Čestitam igračima i svima [ostalima], protivnicima isto na borbi i željenosti. Moramo ići na pobjedu [u Sopje], tri boda moramo tamo osvojiti“, rekao je igrač Doška Danijel Šalković.

NK REZOVAC – NK MLADOST MILJEVCI 7:3

Čak 10 komada palo je na utakmici u Rezovcu. Usporedno s onom u Zdencima, ovaj rezultat izgleda blag. Marino Grizelj zabio je hat-trick (44′, 68′, 86′) i bio junakom ove velike utakmice za domaćina. Dario Kovačević postigao je dva pogotka (7′, 48′), dok su po jedan dali Ivan Pilinger (16′) i Mateo Tomić (75′). Za Mladost, u strijelce se dvaput upisao David Lehpamer (34′, 65′) i jednom Danijel Zebec (32′).

Pobjeda na koju smo računali, čestitke dečkima na pobjedi. Očekuje nas zadnje jesensko kolo gdje želimo nastaviti pozitivam niz i zaključiti godinu. Težak teren i loše vrijeme, ali dečki su odradili sve dogovoreno, gostima sretno u nastavku prvenstva“, komentirali su iz Rezovca.

NK DINAMO ČETEKOVAC – NK MIKLEUŠ 5:6

Ljepotica kola odigrana je u Četekovcu pred 100 gledatelja. Gosti su otpočetka preuzeli inicijativu i redovito bili u vodstvu. Domaćini su vraćali, no na kraju nisu uspjeli izvući barem neriješen rezultat. Krešimir Crvenka bio je dvostruki strijelac za Mikleuš (44′, 79′). Po jedan gol su dali Antonio Pejazić (12′), Dejan Matota (23′), Josip Jančić (47′) i Ivan Ivčić (57′). Za domaćina su zabili trostruki i dvostruki strijelci Matej Dorinka (58′, 63′, 90’+3′), odnosno Goroslav Rukavina (18′, 28′).

Dobra utakmica danas, više za gledatelje, s puno golova. Gosti vode otpočetka, mi se ne predajemo i vraćamo se nakon 0-1 te 1-2. Imamo i prilike za vodstvo, ali ne zabijamo te primamo gol za 2-3 minutu prije poluvremena. U nastavku dvije greške i gosti odlaze na 2-5. Kada su već svi mislili da je utakmica riješena, ponovo se s dva brza gola vraćamo. Nažalost, više od toga nije išlo. Čestitke gostima na kraju na zasluženoj pobjedi“, za Sportalo su izjavili iz Dinama.

NK MLADOST ČAČINCI – NK BOROVA 10:0

Još jedna utakmica s mnoštvo pogodaka, ovog puta u Čačincima. Domaćini su bez imalo problema svladali goste. Četverostruki strijelac bio je Marin Čavić (20′, 23′, 55′, 88′), dok je tri zabio Florijan Rupčić (10′, 31′, 51′). Marin Vukomanović (76′), Tomi Ramić (78′) i Abel Radić (81′) jednom su se upisali u strijelce.

Od prve minute napadamo goste i po mokrom i skliskom terenu stvaramo mnogo prigoda. Rezultat je na kraju mogao biti i puno uvjerljiviji. Hvala gostima na fer i korektnoj igri i puno sreće dalje. Hvala i našim navijačima na potpori i navijanju“, komentirali su iz Mladosti.

Loša sreća cijelo prvenstvo, danas totalno nemoćni. Zahvala svim igračima što su došli na današnju utakmicu“, poručili su iz Borove.

NK DINAMO KAPELA DVOR – NK BRATSTVO (GB) 2:3

Utakmica preokreta odigrana je u Kapeli Dvor pred 200 gledatelja. Poveli su domaćini u 13. minuti preko Joze Iličića. Gosti su tri minute kasnije stavili stvari u egal nakon pogotka Josipa Čokle. U 30. Leon Brdarić ponovno dovodi domaćina u vodstvo i rezultatom 2:1 odlazi se na odmor. U drugom poluvremenu precizniji su bili gosti te su prvo u 69. minuti izjednačili preko Darija Godeča, da bi Marko Puškarić četiri minute kasnije donio pobjedu Bratstvu.