1. ŽNL VPŽ: Dinamo srušio vodeću Mladost, No Limit prošao neokrznut kroz Podgorje

Iza nas je vrlo zanimljivo 18. kolo. Omladinac je čak sa osam komada ispratio Plave, Dinamo je odličnom predstavom pobijedio vodeću Mladost što je iskoriostio No Limit i pobjedom u Podgorju došao na samo tri boda zaostatka. Orešac je došao do gostujuće pobjede u Terezinom polju, DOŠK je s minimalnih 1-0 ostvario domaću pobjedu, a jedini neodlučen susret bio je između Podravca i Đurađa.

NK PLAVI – NK OMLADINAC KORIJA    1:8

Nk Plavi ostaju i dalje prikovani za dno tablice. Zaživjeli su teški domaći poraz od Omladinca Korije. Gosti su ih ispratili sa osam komada u mreži. Poveli su gosti pogotkom Grubića da bi nekoliko minuta kasnije Stupar zabio za 1-1, ali to je bilo sve od domaćina. Ostatak utakmice je igrala samo Korija. Grubić je dodao još tri gola na svoj konto, Horvatinović dva, Jerbić i Šandrk po jedan za konačnih 1-8.

NK DOŠK DOLCI – NK MUNJA  1:0

DOŠK se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu. Bila je to sve samo ne lagana utakmica za domaćina. Munja je odigrala vrlo dobru utakmicu i odolijevala napadima domaćina sve do 85. minute kada Zeman ipak pronalazi put do gostujuće mreže i zabija pogodak te postavlja konačan rezultat od 1-0.

NK PODRAVAC (SO) – NK SVETI ĐURAĐ 1:1

Podravac je u 18. kolu uspio doći do svog tek 3. boda i još uvijek ne zna za pobjedu. Činilo se da će to biti još jedan poraz Podravca nakon što je Abdelrahman zabio za 0-1 u 31. minutu, ali Đurađ nije uspio obraniti taj gol prednosti. Pogodak za domaćine zabio je Matić u 76. minuti,  a do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 1-1. Podravac ostaje na dnu tablice sa samo tri boda i treba mu pravo čudo da se spasi od ispadanja iz lige.

NK DRAVA – NK OREŠAC 2:3

Odličnu utakmicu sa čak pet golova odigrali su Drava i Orešac. Nakon mirnog prvog poluvremena gdje smo vidjeli samo pogodak Kasumovića koji je doveo Dravu u vodstvo, drugo poluvrijeme odlična utakmica i prava golijada. Najprije Lukinić R., a 20 minuta kasnije Lukinić V. okreću utakmicu. U 85. još zabija i Nemet i postavlja rezultat na 1-3. Domaćini se ne predaju i Kasumović zabija svoj drugi pogodak za 2-3, ali nažalost po domaćine vremena više nije bilo i to je bio konačan rezultat.

NK PODGORJE – NK NO LIMIT TVIN 1:6

No Limit je opravdao ulogu favorita u Podgorju i došao do uvjerljive pobjede od 1-6. Gosti nisu ništa prepustili slučaju te su već nakon prvog poluvremena imali vodstvo od 0-5. Po dva gola su upisali Filipović Theo i Lazić dok je Filipović Tin zabio jedan. U nastavku utakmice Belani zabija za 0-6, a utješni pogodak za domaćine u 89. minuti zabija Vukšić. No Limit nastavlja s odličnim igrama i ostaje u borbi za prvo mjesto.

NK DINAMO JOSIPOVO – NK MLADOST VUKOSAVLJEVIĆ 4:0

Fantastična utakmica u Josipovu, Dinamo je odigrao jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone. Ugostili su vodeću Mladost i nanijeli joj tek drugi poraz ove sezone i to na kakav način. Dinamo je na pogon fantastičnog Viniciusa koji je zabio hattrick došao do vodstva od 3-0. U 84. minuti Dunković stavlja točku na i te zabija za 4-0 i tako donosi veliku pobjedu i zasluženo slavlje Dinama.