1. ŽNL KKŽ: Bratstvo i dalje stopostotno, Panonija drži drugu poziciju

U nedjelju je završeno kompletno četvrto kolo ovosezonskog natjecanja u koprivničkoj 1. ŽNL. Jedina momčad s maksimalnim učinkom je Bratstvo, a tri boda manje trenutno ima Panonija.

LIPA – MIKLINOVEC 4:2

Čak šest pogodaka palo je u Hlebinama gdje je domaća Lipa s ukupnih 4:2 ispratila goste iz Miklinoveca. Domaća je momčad do odmora imala dva pogotka prednost zahvaljujući Horvatinoviću i Srbišu. Za 3:0 zabija Gregl, a onda gosti smanjuju nakon kaznenog udarca. U samoj su završnici pala dva pogotka, po jedan sa svake strane.

TOMISLAV (D) – GRANIČAR (Đ) 3:2

Tomislav je na svom Parku prinčeva došao do pobjede nad momčadi Graničara iz Đurđevca. Prvi su do prednosti stigli domaćini nakon egzekucije Zlatara, ali se do poluvremena gosti vraćaju pogotkom Fusića. Drugi dio bolje otvara Tomislav koji dolazi do dva pogotka prednosti nakon što su precizni bili Kolarek i Vidaković. Konačan rezultat svojim drugim pogotkom postavlja Jan Fusić.

Uz odsustvo dosta igrača odigrali smo solidnu utakmicu i zasluženo pobijedili. Nismo zadovoljili u svim segmentima ali bitna su tri boda! – rekao nam je Mario Žuljić, trener Tomislava.

SLOGA – BRATSTVO 0:3

Bratstvo je u Kunovcu stiglo do četvrte ovosezonske pobjede. Do prvog se pogotka čekalo sve do 43. minute kada je Bencalić zatresao mrežu Sloge i doveo goste u vodstvo. U 57. su minuti gosti udvostručili svoju prednost pogotkom istog igrača, a konačan je rezultat postavio Čižmešija pred kraj susreta.

DRAVA – PANONIJA 0:2

Panonija je na gostovanju u Novigradu došla do treće ovosezonske pobjede kojom je zauzela drugu poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Gosti su do vodstva stigli u 16. minuti susreta nakon što je mrežu domaćina zatresao Cvetković. Točku na i postavio je Kovačko udarcem s bijele točke.

MLADOST – KALINOVAC 2:2

U Sigetecu su domaća Mladost i gostujuća momčad Kalinovca podijelili bodove. Gledatelji su imali priliku vidjeti čak četiri pogotka, a sva četiri su pala u drugom dijelu utakmice. Domaći su do 79. minute imali dva pogotka prednosti i tri boda u džepu zahvaljujući pogocima Pejića. Međutim, Kalinovac u zadnjim minutama uspijeva izjednačiti rezultat i odnijeti bod iz Sigeteca.