1. MNL ČSK iznenadio Dubravčana, Spartak rutinski protiv Hodošana

Prošlog vikenda odigrano je 14. kolo 1. Međimurske nogometne lige. Još uvijek nije odlučeno tko će proljeće dočekati na prvom mjestu, za to se mora čekati naredni vikend u kojem će se igrati zadnje jesensko kolo.

NK SPARTAK – NK HODOŠAN 3:0

Rutinska pobjeda vodeće momčadi prvenstva koja je bez većih problema slavila na domaćem terenu. Pobjedu su odnijeli pred svojim gledateljima nakon što su se tri različita strijelca upisala u listu golgetera. Redom su zabijali Kodai Sumikawa u 25., Niko Frančić u 32. i Takuto Miki u 80. minuti susreta.

NK ČSK – NK DUBRAVČAN 1:0

Kako sezona odmiče kraju jesenskog dijela, tako ČSK igra sve bolje i bolje. Druga pobjeda u posljednja dva kola stigla je protiv kandidata za prvenstvo Dubravčana na domaćem terenu. Jedini pogodak na utakmici zabio je Roberto Višnjić u 35. minuti meča.

NK SOKOL (V) – NK MLADOST IVANOVEC 5:4

Ljepotica kola odigrana je u Vratišincu gdje je na kraju meča domaći Sokol izašao kao pobjednik dvoboja. Marko Šoltić u sedmoj minuti načeo je mrežu gosta. U 27. minuti Alen Horvat povećao je vodstvo domaćih. Saša Novak smanjio je rezultat u 45. minuti. Već u 47. minuti domaćini povećavaju vodstvo preko novog gola Šoltića. Ehor Korovin u 57. zabija sa smanjenje vodstva, dok Novak izjednačava rezultat u 69. minuti. Nino Horvat osam minuta kasnije zabija za novo vodstvo domaćina, a Saša Obradović u 89. donosi dva gola prednosti Sokolu. U drugoj minuti sudačke nadoknade Filip Krivak zabija za konačni 5:4 rezultat.