1. HRL Sjever: Đakovo poraženo na domaćem terenu od KTC-a

Rukometaši Đakova su u sklopu 20. kola 1. HRL Sjever ugostili KTC na domaćem terenu, a u vrlo zanimljivih 60 minuta bolje su se snašli gosti te tako kući nose pobjedu 30:33.

Prvo poluvrijeme je proteklo potpuno u znaku gostiju, koji su od početka dizali razliku te je cijela utakmica išla na njihov mlin. U jednom trenutku razlika je bila čak 11 pogodaka, a tek je drugi dio donio buđenje Đakovčana, koji su puno bolji odigrali drugih 30 minuta, ali je to bila kasno da se rezultatski vrate u utakmicu te osvoje bod(ove).

Đakovčane je u ovom susretu predvodio Damir Tomašević sa 7 pogodaka, a pratio ga je Luka Matačić sa 6. U sljedećem kolu u Đakovo dolazi Prelog u još jednoj domaćoj utakmici. Ostali slavonski predstavnici, Osijek i Požega, svoj međusobni susret ovog kola će odigrati tek 13.4.