/Zvonareva bez šanse protiv fantastične Donne OSJEČANKA IGRA NAJBOLJI TENIS KARIJERE
donna

Donna je jednostavno u ovom trenutku previsoka prepreka za Zvonarevu, pa i za osjetno bolje tenisačice od nje. To je čitava bit današnjeg polufinalnog dvoboja na WTA turniru u ruskom St. Petersburgu.

Mlada Osječanka igra najbolji tenis svoje karijere, potpuno je sazrela kao igračica, radi na terenu sve ono što treba raditi da bi ostvarila cilj. Nakon što je Zvonareva osvojila svoj prvi servis Donna je nanizala dva breaka uz zaista fantastičnu igru. Jednostavno se u svakom potezu vidi da puca od snage i samopouzdanja. A takav stav ubija volju kod protivnika i baš je takav bio dojam u tom prvom setu kojeg je Vekić dobila rezultatom 6:2.

Tu zrelost u Donninoj igri najbolje oslikava drugi set, u ranijim godinama često si je opuštanjem znala zagorčati život, a sada je samo još dodala gas, odigrala još bolje i uvjerljivo osigurala finale! Tamo je sutra u 13,30 sati očekuje dvoboj s osmom igračicom svijeta Kiki Bertens!

DONNA VEKIĆ – VERA ZVONAREVA 2:0 (6:2, 6:2)