/Zrinskom bod u Lazama, u Vođincima osam pogodaka ODIGRANE SU DVIJE UTAKMICE 28. KOLA 1.VSŽ
zrinskom

Odigrane su dvije utakmice 28. kola 1.VSŽ. Zrinski vratio utakmicu nakon 2:0 i uzeo bod u Lazama. U Vođincima osam pogodaka, Mladost se raspucala i poslala Borac kući bez boda.

Izjave trenera:

NK MLADOST Vođinci  : NK BORAC Drenovci   6:2 (Ćuk Domagoj 2x, Marošević Benjamin 2x, Zubić Goran, Faletar Gabrijel / Golubović Josip, Rusi Dino)

31

Fer i korektna utakmica, dobro smo odigrali, fali nam puno igrača, mali je fond, ali uspjeli smo izgurati. Okerćemo se sljedećim utakmicama – Ivica Cvitkušić, Mladost Vođinci.

NK VIDOR-MATIJEVIĆ S. Laze : NK ZRINSKI Bošnjaci   2:2 (Vezirović Ivan, Ivančević Josip / autogol, Jakšić Dario)

32

Odlično ulazimo u utakmicu i već u prvih 20 minuta vodimo 2-0.Gosti se poslije toga bude i preuzimaju inicijativu te strpljivom igrom do kraja utakmice uspjevaju izjednačiti. Čestitam gostima na fer i korektnoj utakmici – Dalibor Dujković, Vidor-Matijević S.Laze.

Loše smo otvorili utakmicu što je domaćin kaznio i već u 20.minuti vodio 2:0.Smanjili smo golom Mišića iz slobodnog udarca.U drugom poluvremenu smo bili bolji i iskoristili samo jednu od brojnih prilika.Strijelac za 2:2 bio ja Jakšić. Korektna utakmica, rezultat na kraju realan.Domaćinu sretno u borbi za ostanak, a mojim dečkima na karakteru i zalaganju.Čekamo Bršadin u posljednjoj utakmici pred našim navijačima – Drago Trojan, Zrinski Bošnjaci.