/Zrinski odmarao, Hrvatski Sokol smanjio razmak HAJDUK MIRKO I PODGRAĐE KAO I ČELIK I POLET BEZ POBJEDNIKA
hajduk mirko fb

Vodeći sastav lige je odmaraou 11.kolu pa je Hrvatski Sokol smanjio na minus sedam pobjedom nad fenjerašem. Borac je ostvario gostujuću pobjedu, a u preostala dva susreta pobjednika nije bilo.

OBILIĆ OSTROVO-BORAC BANOVCI 1:4 (1:2)  Ostrovo, Igralište Ostrovo Gledatelja:30 Suci: Dino Pest Mundvajl i Mateo Matijević (oba Vinkovci) 3.sudac:nema Delegat: Ante Borić-Ivankovo Strijelci: 1:0 D.Medić (ag.) u 17.min. 1:1 J.Medić u 27.min. 1:2 Polimac u 33.min. 1:3 Bosanac u 80.min. i 1:4D.Medić u 85.min.

NK OBILIĆ OSTROVO: Ustić,Olah,Jovanović B.,Bošnjak,Džinkić,Ž.Bošnjak,Mrmoš,Bošković,Rkman,Veljin,Kekez.Trener:nema.Predstavnik kluba: Stevo Mraović.

NK BORAC BANOVCI: Đurđević,D.Medić,Marčetić,Savić,Manojlović,J.Medić,Macura,Polimac,Bosanac,Štrangar i Ralić:trenr: nema Predstavnik kluba: Đorđe Bukarica

Žutih i crvenih kartona nije bilo..

Dvije momčadi iz sredine tablice odigrali su jednu fer i veoma korektnu utakmicu u kojoj nismo vidjeli niti ijedan, a kamoli oštriji start,tako da su mladom sucu Pest Mundvajlu iz Vinkovaca uvelike olakšali posao. Obilić je prvi poveo u 17.min. poslije upotrebljivog centaršuta Olaha  natrčava Dušan Medić i glavom skreće loptu u vlastitu mrežu pored istrčalog  vratara Đurđevića postigavši autogol za 1:0. Igrači Borca brzo se sređuju i nakon  10 minuta poravnavaju tj.u 27. minuti,preko Jugoslava Medića koji se odlučio na dalekometni šut sa 25 metara pogodivši gornji desni kut domaćeg gola za 1:1.U 33.minuti domaća obrana dva puta pokušava izbaciti loptu iz svog kaznenog prostora i svaki put napucavaju svog igrača da bi nakon trećeg izbacivanja lopta došla do Polimca koji rezantnim udarcem sa 12-13 metara pogađa za vodstvo gostiju 1:2. pa se na odmor otišlo tim rezultatom.Najbolju šansu imali su gosti u 66.minuti  kad je Dušan Medić uputio upotrebljiv ubačaj u domaći šesnaesterac,  a Bosanac puca visoko iznad okvira gola.U 75. minuti Dušan Medić sa centra bježi obrani Obilića i ulaskom u njihov kazneni prostor brzopleto puca  visoko preko gola. Za rezultat 1:3 pobrinuo se Bosanac u 80. minuti  lijepim udarcem sa distance. Svestrani Dušan Medić u 85.minuti postavio je konačni 1:4 uguravši loptu sa 2 metra iza leđa Ustića.

11 15.04.2018 17:00 Podgrađe Podgrađe – Hajduk Mirko 1:1
11 15.04.2018 17:00 Ostrovo Obilić – Borac 1:4
11 15.04.2018 17:00 Gaboš Čelik – Polet 3:3
11 15.04.2018 17:00 Mirkovci Hrvatski Sokol – Đezelem 2:0