/Zrinski i Marsonia nastavljaju s pobjedama ODLUKA PADA U MEĐUSOBNOM OGLEDU?
MOK Marsonia - MOK Vukovar

Zrinski i Marsonia nastavljaju s pobjedama ODLUKA PADA U MEĐUSOBNOM OGLEDU?

Slavonski su odbojkaši odradili još jedno kolo u kojem nismo vidjeli puno novoga, Zrinski i Marsonia su rutinski obavili svoje zadatke bez izgubljenog seta, a kako je Željezničar bio slobodan odjurio je ovaj dvojac do velike, nedostižne prednosti pa je jasno da će novi prvak biti iz Broda ili Nuštra. Iako je trenutno Zrinski u prednosti za 2 boda, Marsa je u boljoj situaciji, ona ima utakmicu manje a i derbi na svom parketu..

Derbi kola igrao se u Slavonskom Brodu, a iako je Vukovar očekivano dobro parirao, Marsonia je došla do sva tri boda bez izgubljenog seta. I Zrinski je naišao na dobar, čak i još bolji i tvrđi otpor od Sokola koji je samo u drugom setu ispao iz ritma, no i u ovom slučaju favorit je slavio a da nije izgubio set. Zato je u preostala dva susreta bilo drame. MOK Brod je u derbiju začelja došao do svoje prve prvenstvene pobjede protiv Donjeg Miholjca. Gosti su imali 2:0 u setovima, a onda veliki preokret domaćina koji je pokazao što je pravi sportskih duh i da nema predaje ni kada situacija izgleda bezizlazno te je na kraju u dramatičnom petom setu došao do potpunog preokreta. U Valpovu obratna situacija, domaća Valpovka je imala vodstvo 2:0, a onda preokret druge momčadi MOK Murse, a i ovdje je u petom setu bilo jednako dramatično.