/Zrinski iz Tordinaca pobjedom otvorio proljetni dio natjecanja OVO JE DEVETA POBJEDA ZRINSKOG U NIZU, SINIŠA SESAR PRVO IME SUSRETA
zrinski tordinci fb

Zrinski nastavlja nizati pobjede kako je to činio i u jesenskom dijelu natjecanja pa je nakon ove nad Podgrađem došao do devete. Na ruku im je išao i remi Hrvatskog Sokola pa je razmak povećan na deset velikih bodova. Čelik je ostvario gostujuću pobjedu u Banovcima, a Hajduk Mirko slavio u Mirkovcima nad Obilićem.

NK ZRINSKI TORDINCI: Lovrić 7,Jazvo 7 Andričević 7,5 (od 66.min. Bošnjak 7), Križan 7,5, Mihalj 7,Bajec 7,5,Kalaica7,Pavić 6,5 (od 75.min.Heteši-),Knezović 7 (od 51.min.Kovačević 7),Sesar 7,5 i Milić 6,5.Trener:nema.

NK PODGRAĐE PODGRAĐE: Knežević 6 Lamešić 6 Mat.Vuić 6 Matanović 6,Sunđi 6,5,Čolaković 6 Mar.Vuić 7,Tomić 5,Marijanović 6,Breščković 6 i Šebalj 7,5..Trener:nema.

Igrač utakmice:Siniša Sesar

Žuti kartoni:Obostrano nema.

Crveni kartoni: NK Zinski:nema NK Podgrađe: Anton Tomić u 88.min.Zbog psovanja prvom pomoćnom sucu,a u 29.min.odstranjen fizioteraput Marijan Lamešić zbog prigovora glavnom sucu.

Po lijepom i sunčanom vremenu odigrana je prava prvenstvena i dosta zanimljiva utakmica koja je završila zasluženom pobjedom jesenskog prvaka momčadi Zrinskog koja predvođena iskusnim Sinišom Sesarom(bivšim trenerom Cibalije) ništa nije prepustila slučaju za razliku od gostiju koji su na ovu utakmicu doputovali sa samo 12 igrača.Prvi su zaprijetili gosti u 8 minuti kada se Tomić našao sam iskosa s lijeve strane  pred domaćim vratarom Lovrićem i onda dosta loše pucao sa nekih 7-8 metara kraj  lijeve vratnice. U 18. minuti  Bajec se odlučio na šut sa distance i skoro pogodio ali se gostujući vratar Knežević krajnjim naporom izvio i loptu odbio do lukavog Sesara koji izbliza sa vrha peterca mirno lijevom nogom šalje loptu u mrežu za 1:0 U 36.minuti teže se ozlijedio Milić, a u igru je ušao  Mustapić i četiri minute poslije tj.u 40.minuti sa preko 25 metara topovski odapeo po lopti koja prolazi kroz ruke i noge sagnutom Kneževiću i to je 2:0 rezultat kojim se otišlo na odmor.U drugom poluvremenu momčad Podgrađa u 57.minuti smanjuje na 2:1 i dovodi utakmicu u rezultatsku neizvjesnost.Naime,Mario Vuić sa velike udaljenosti pogađa gredu omalenog Lovrića, a Šebalj prati cijelu akciju i odbijenu loptu od grede šalje izbliza u domaću mrežu za 2:1.Konačni rezultat 3:1 postavlja mladi Križan u 83. minuti svojim preciznim udarcem sa 14 metara.Jednu fer i korektnu utakmicu u kojoj nije bilo potrebe za žutim kartonima pokvario je Tomić u 88.minuti zaradivši potpuno opravadano crveni karton zbog psovanja prvom pomoćnom sucu, a danas vrlo dobri glavni sudac Kaurin ne dozvoljava mu takovo ponašanje.Sve u svemu zaslužena pobjeda Zrinskog koji ovom pobjedom polako učvršćuje svoju čelnu poziciju. (A.Borić)

10 08.04.2018 16:30 Donje Novo Selo Polet – Hrvatski Sokol 2:2
10 08.04.2018 16:30 Banovci Borac – Čelik 3:5
10 08.04.2018 16:30 Mirkovci Hajduk Mirko – Obilić 2:0
10 08.04.2018 16:30 Tordinci Zrinski T – Podgrađe 3:1