/Zoljan nezaustavljiv u 3. ŽNL Našice GOSTIMA SAMO JEDAN BOD
lađanska

Zoljan nezaustavljiv u 3. ŽNL Našice GOSTIMA SAMO JEDAN BOD

U 6. kolu susrele su se dvije najefikasnije ekipe koje imaju i najbolju obranu, do ovog kola i jedna i druga ekipa bile su bez poraza, tj. sa svim pobjedama i nešto od svega navedenog se moralo promijeniti.

U derbiju kola Zoljan je ugostio Zagorac 1952, i nakon čvrstog i tvrdog poluvremena gdje gledatelji nisu vidjeli pogodak, domaćin je na početku drugog poluvremena poveo i pred sam kraj riješio utakmicu s drugim pogotkom, dok je Zagorac u zadnjim minutama postigao pogodak za konačnih 2:1 i uz utakmicu manje sad zaostaje 6 bodova. U Bokšić Lugu je gostovao Omladinac i ostavio sve bodove domaćinu, kojem je jedan pogodak bio dovoljan za pobjedu, završilo je 1:0. Mladost iz Našičke breznice ugostila je Lug i riješila sve u prvom poluvremenu kad su na odmor otišli s nedostižnih 3:0, i u drugom poluvremenu zabili još jedan pogodak za konačnik 4:0. Seona je dočekala Brezik i svladala uporne goste 3:2, svaki put kad bi domaćin došao u prednost gosti bi se vraćali sve do trećeg pogotka kad više nisu uspjeli stići prednost domaćina. U Budimcima je igran još jedan derbi, ovaj put derbi začelja u kojem su Dinamo i Lađanska odigrali 1:1 i podijelili bodove.