/ŽOK Ferivi Višnjevac Prvak Slavonije i Baranje u mini odbojci POBJEDA U FINALU PROTIV LINGE
skupna

ŽOK Ferivi Višnjevac Prvak Slavonije i Baranje u mini odbojci POBJEDA U FINALU PROTIV LINGE

U Osijeku je odigrano Prvenstvo Slavonije i Baranje u Mini odbojci za djevojčice (2007. godište i mlađe). Prvenstvo je odigrano u dvorani Gradski vrt, a na 8 terena svoje vještine prikazalo je više od 200 djevojčice iz 18 klubova s područja regije Istok.

Nakon odigranih 55 utakmica najviše razloga za zadovoljstvo imale su igračice i treneri ŽOK “Ferivi Višnjevac” s obzirom da su u odličnom finalu nadvisile svoje kolegice iz OK “Linga” iz Osijeka rezultatom 2:1 (10:15,15:10,15:6) i tako se drugo godinu za redom okitile naslovom prvakinja Slavonije i Baranje, dok su se igračice OK “Linga” morale zadovoljiti srebrnim medaljama.

Broncu s prošlogodišnjeg prvenstva obranile su i igračice ŽOK “Baranja” iz Belog Manastira koje su u borbi za treće mjesto pobjedile ekipu ŽOK “Osijek” 2:0 (15:6,15:7)

Osvajačice medalja branit će boje Slavonije i Baranje na prvenstvu Hrvatske u Mini odbojci koje će se održati u Rovinju od 3. do 5. travnja 2018.

Grupa A

FERIVI VIŠNJEVAC – DONJI MIHOLJAC     2:0       (15:2,15:2)

JUG 2 – ĐAKOVO                                          0:2       (8:15,6:15)

DONJI MIHOLJAC – JUG 2                            0:2       (7:15,13:15)

VINKOVCI – FERIVI VIŠNJEVAC                 0:2       (6:15,8:15)

ĐAKOVO – FERIVI VIŠNJEVAC                   0:2       (5:15,8:15)

DONJI MIHOLJAC – VINKOVCI                    0:2       (2:15,5:15)

VINKOVCI – ĐAKOVO                                  2:0       (15:13,15:13)

FERIVI VIŠNJEVAC – JUG 2                         2:0       (15:5,15:1)

JUG 2 – VINKOVCI                                        0:2       (10:15,8:15)

ĐAKOVO – DONJI MIHOLJAC                      2:0       (15:6,15:1)

Grupa B

AGROTEHIKA – OAK OSIJEK                       2:1       (15:5,14:15,15:7)

OAK OSIJEK – KOLONIJA                             0:2       (0:15,3:15)

AGROTEHIKA – BARANJA                           0:2       (8:15,3:15)

BARANJA – KOLONIJA                                 2:1       (15:3,9:15,15:4)

BARANJA – OAK OSIJEK                              2:0       (15:5,15:4)

KOLONIJA – AGROTEHIKA                          2:1       (13:15,15:6,15:8)

Grupa C

LINGA – BILJE                                               2:0       (15:8,15:2)

OSIJEK – NAŠICE                                          2:0       (15:6,15:11)

POSAVINA BROD – NAŠICE                         2:1       (15:9,11:15,15:12)

LINGA – OSIJEK                                            2:0       (15:8,15:10)

NAŠICE – LINGA                                           0:2       (4:15,4:15)

BILJE – POSAVINA BROD                             2:1       (15:14,4:15,15:10)

BILJE – OSIJEK                                              1:2       (15:13,3:15,13:15)

POSAVINA BROD – LINGA                           0:2       (7:15,8:15)

OSIJEK – POSAVINA BROD                          2:1       (11:15,15:9,15:8)

NAŠICE – BILJE                                             1:2       (6:15,15:11,14:15

 

Grupa D

BELIŠĆE – ENNA VUKOVAR                        1:2       (9:15,15:12,13:15)

ČEPIN – ENNA VUKOVAR                            2:0       (15:6,15:9)

VALLIS AUREA – BELIŠĆE                           2.1       (15:13,14:15,15:7)

BELIŠĆE – ČEPIN                                           1:2       (13:15,15:13,13:15)

ENNA VUKOVAR – VALLIS AUREA            2:1       (13:15,15:10,15:14)

VALLIS AUREA – ČEPIN                               0:2       (12:15,14:15)

Razigravanje:

DONJI MIHOLJAC – NAŠICE                        1:2       (15:11,8:15,7:15)          za 17. mjesto

OAK OSIJEK – JUG 2                                     2:1       (12:15,15:7,15:14)        za 15. mjesto

VALLIS AUREA – BELIŠĆE                          2:1       (12:15,15:6,15:11)        za 13. mjesto

POSAVINA BROD  – BILJE                           2:1       (10:15,15:7,15:7)          za 11. mjesto

ĐAKOVO – AGROTEHNIKA                         1:2       (11:15,15:2,12:15)        za 9. mjesto

ČEPIN – VINKOVCI                                       2:1       (15:8,6:15,15:6)            za 7. mjesto

KOLONIJA – ENNA VUKOVAR                    2:0       (15:12,15:4)                 za 5. mjesto

OSIJEK – BARANJA                                       0:2       (6:15,7:15)                   za 3. mjesto

FERIVI VIŠNJEVAC – LINGA                        2:1       (10:15,15:10,15:6)        za 1. mjesto

Podijeli
  •  
  •  
  •