/Željezničar pobjedio u Nuštru i proslavio naslov prvaka 2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA ISTOK
željezničar odbojka

Slavljem Željezničara okončana je duga i zanimljiva sezona u 2. Nacionalnoj ligi Istok. Završetak je bio najbolji mogući, veliki derbi Zrinskog i Željezničara u Nuštru bio je prava poslastica koja je na kraju u pet setova otišla na stranu gostiju iz Osijeka.

Bila je to zaista prava poslastica za ljubitelje odbojke. Domaći su se željeli dokazati na prvaku i odlično im je krenulo, prvi set je u neizvjesnoj završnici otišao na stranu Nuštrana. Nakon toga prvaci su dodali gas, uzeli dva seta, ali Zrinski se nije predavao, ostavili su domaći srce na parketu i izjednačili na 2:2. Posljednji set Željo je uvjerljivo osvojio i tako istovremeno proslavio i pobjedu i titulu prvaka.

Poraz Zrinskog iskoristio je požeški Sokol i dokopao se drugog mjesta iako nije igrao jer se gosti iz Vukovara nisu pojavili u Grabriku. MOK Brod se od sezone oprostio pobjedom nad drugom ekipom Murse, kod se susret Marsonije i Donjeg Miholjca igra u petak čime se sezona i službeno završava.

53. MOK BROD – MOK MURSA – OSIJEK II 3:1 (19:25,25:23,25:18,25:22)
54. MOK VUKOVAR – OK SOKOL 0:3 (bez borbe)