/Završnica Katoličke malonogometne lige se igra u Osijeku NA ZAVRŠNICI SUDJELUJU NAJBOLJE MOMČADI IZ HRVATSKE I BIH
katolička liga osijek

Završnica Katoličke malonogometne lige se igra u Osijeku NA ZAVRŠNICI SUDJELUJU NAJBOLJE MOMČADI IZ HRVATSKE I BIH

U Osijeku se trenutno igra završnica Katoličke malonogomerne lige Crkve u Hrvata na kojoj sudjeluje 12 ekipa iz Hrvatske  i Bosne i Hercegovine. Odigrani su susreti po skupinama pa je pred nama odlučujuća knock out faza.

Zbog tragične pogibije Matije Capara ekipa Trešnjevke odustala je od natjecanja pa je organizator umjesto njih pozvao momčad župe Preslavno Ime Marijino iz Osijeka.

Osim Osječana regiju zastupaju momčad župe Blaženog Aloojzija Stepinca iz Vinkovaca te župe Rođenje Svetog Ivana krstitelja iz Račinovaca.

Probrano društvo čine župe iz Zadra, Pule, Kreševa, Stoca…

 

 

TABLICA PORETKA

A skupina

Ekipa Utakmice Pobjede Nerješeno Porazi G+ G- +/- Gol DM Bodovi
1 Sv. Ilija – Stolac 2 2 0 0 9 2 7 0 6
2 Sv. Vid – Vrbovec 2 1 0 1 4 4 0 0 3
3 Preslavno Ime Marijino – Osijek 2 0 0 2 3 10 -7 0 0

B skupina

Ekipa Utakmice Pobjede Nerješeno Porazi G+ G- +/- Gol DM Bodovi
1 Marija Pomoćnica – Banderovo 2 2 0 0 5 2 3 0 6
2 Pohođenje BDM – Njivice 2 1 0 1 8 4 4 0 3
3 Bl. A. Stepinac – Vinkovci 2 0 0 2 3 10 -7 0 0

C skupina

Ekipa Utakmice Pobjede Nerješeno Porazi G+ G- +/- Gol DM Bodovi
1 Sv. Josip – Dugi Rat 2 1 1 0 9 4 5 0 4
2 Uznesenje BDM – Kreševo 2 0 2 0 3 3 0 0 2
3 Rođenje sv. I. Krstitelja – Račinovci 2 0 1 1 1 6 -5 0 1

D skupina

Ekipa Utakmice Pobjede Nerješeno Porazi G+ G- +/- Gol DM Bodovi
1 Sv. Josip Radnik – Zadar 2 2 0 0 6 1 5 0 6
2 Sv. A. Padovanski – Humac 2 1 0 1 5 6 -1 0 3
3 Uznesenje BDM – Pula 2 0 0 2 3 7 -4 0 0

Strijelci:

1 Srđan Marić Pohođenje BDM – Njivice 4
2 Darko Raguž Sv. Ilija – Stolac 3
3 Boško Novaković Sv. Josip – Dugi Rat 3
4 Josip Bošković Sv. Ilija – Stolac 3
5 Ivan Šarić Sv. Josip – Dugi Rat 2
6 Ante Rašić Marija Pomoćnica – Banderovo 2
7 Ivica Bumbak Pohođenje BDM – Njivice 2
8 Jure Copić Pohođenje BDM – Njivice 2
9 Ivan Voloder Sv. Josip – Dugi Rat 2
10 Antonio Kokot Sv. Vid – Vrbovec 2
11 Pero Puljić Sv. A. Padovanski – Humac 2
12 Goran Bošković Sv. Ilija – Stolac 1
13 Rade Vasilj Preslavno Ime Marijino – Osijek 1
14 Luka Dukić Preslavno Ime Marijino – Osijek 1
15 Ivan Šutalo Sv. Ilija – Stolac 1
16 Mirko Marić Sv. Ilija – Stolac 1
17 Matej Grizelj Preslavno Ime Marijino – Osijek 1
18 Ivan Šegota Marija Pomoćnica – Banderovo 1
19 Lovre Kresović Sv. Josip Radnik – Zadar 1
20 Marko Mladin Sv. Josip – Dugi Rat 1
21 Marko Abramović Rođenje sv. I. Krstitelja – Račinovci 1
22 Deni Kolega Sv. Josip Radnik – Zadar 1
23 Stipe Šušić Sv. Josip Radnik – Zadar 1
24 Mario Ćosić Sv. Vid – Vrbovec 1
25 Zdenko Drmić Bl. A. Stepinac – Vinkovci 1
26 Dario Trupina Uznesenje BDM – Pula 1
27 Šimun Severović Uznesenje BDM – Pula 1
28 Aleksandar Kostić Uznesenje BDM – Pula 1
29 Dario Tomić Uznesenje BDM – Kreševo 1
30 Marin Ivičević Uznesenje BDM – Kreševo 1
31 Leo Kožul Uznesenje BDM – Kreševo 1
32 Nikola Granić Sv. A. Padovanski – Humac 1
33 Josip Jelinić Sv. A. Padovanski – Humac 1
34 Ante Dragošević Sv. Josip – Dugi Rat 1
35 Marko Begović Bl. A. Stepinac – Vinkovci 1
36 Damir Baković Marija Pomoćnica – Banderovo 1
37 Edi Kurolt Marija Pomoćnica – Banderovo 1
38 Andrija Petrović Sv. A. Padovanski – Humac 1
39 Marko Blekić Bl. A. Stepinac – Vinkovci 1
40 Antonio Azinović Sv. Vid – Vrbovec 1

 

Fair Play:

1 Uznesenje BDM – Pula 0 0 1 0 0,50
2 Sv. Josip Radnik – Zadar 0 0 3 0 1,50
3 Sv. A. Padovanski – Humac 0 0 5 0 2,50
4 Bl. A. Stepinac – Vinkovci 0 2 1 0 2,50
5 Sv. Vid – Vrbovec 0 0 9 0 4,50
6 Sv. Josip – Dugi Rat 0 0 7 1 5,00
7 Preslavno Ime Marijino – Osijek 0 4 3 0 5,50
8 Sv. Ilija – Stolac 0 1 6 1 5,50
9 Rođenje sv. I. Krstitelja – Račinovci 0 2 9 0 6,50
10 Uznesenje BDM – Kreševo 0 3 8 0 7,00
11 Pohođenje BDM – Njivice 1 2 9 1 9,50
12 Marija Pomoćnica – Banderovo 1 6 9 0 12,00

Foto zavrsnica.kmnl.hr

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana MŽNL. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.