/Zagorac uspješan i u Seoni NAŠIČKI TREĆELIGAŠI ODRADILI 3. KOLO
poganovci

Zagorac uspješan i u Seoni NAŠIČKI TREĆELIGAŠI ODRADILI 3. KOLO

Našička 3. ŽNL proteklog je vikenda odradila 3. kolo nove sezone u koju je najbolje krenuo Zagorac koji je slavio minimalnu pobjedu u Seoni. Zagorac nije ostao jedina momčad s maksimalnim učinkom na otvaranju, ali je zahvaljujući bodovnoj kazni Poganovaca usamljen na vrhu.

Stjepan Ilišin iz kaznenog udarca je donio minimalno slavlje Zagorcu, a već u samom otvaranju, u 5. minuti domaćin nije iskoristio priliku s istog mjesta. Poganovci su na svom terenu bili bolji od druge momčadi Vihora ali zbog starta sa -6 bodova na svom kontu imaju samo 3. Najefikasnija utakmica kola bila je ona između Vuke i Lađanske u kojoj je domaćin uz 3 pogotka Mehereka došao do na kraju uvjerljivog slavlja. 7 minuta prije kraja Dinamo je imao dva pogotka prednosti, ali su se gosti iz Nize uspjeli vratiti i uloviti svoj drugi ovosezonski bod. Mladost je s mirnih 3:0 bila bolja od Martina, dok su Lug i Brezik odigrali miroljubivih 1:1, ali na terenu nije bilo baš miroljubivo pa su u razmaku od samo 6 minuta pokazana 3 crvena kartona, dva gostima i jedan domaćem vrataru.