/Zagorac uspješan i u Jelisavcu BAŠ SVI SU POSTIGLI NAJMANJE JEDAN POGODAK
dinamo budimci

Zagorac uspješan i u Jelisavcu BAŠ SVI SU POSTIGLI NAJMANJE JEDAN POGODAK

U 5. kolu Lige Nogometnog središta Našice baš svi su klubovi postigli minimalno jedan pogodak, a vodeći Zagorac novom je pobjedom dodatno pobjegao konkurenciji, ako se tako može itko nazvati s obzirom da od prvog drugoplasiranog imaju gotovo dvostruko više bodova.

Zagorac je gostovao u Jelisavcu kod druge momčadi Vihora i golovima Jelena i Pajtla došao do pete pobjede. Domaćin je desetak minuta prije kraja smanjio golom Kubale, no nisu uspjeli doći do poravnanja pa možemo očekivati prilično dosadnu sezonu, Zagorac za sada djeluje prejako za ostatak društva iako je još puno bodova u igri. Lađanska je imala priliku ostati koliko toliko blizu Zagorca jer je gostovala kod Seone koja je doživjela 4 poraza na otvaranju sezone, ali nisu iskoristili ukazanu šansu. Na kraju mogu biti i zadovoljni tim bodom, posljednjih pola sata igrali su s igračem manje, a domaćin je samo 5 minuta nakon izjednačenja uspio poravnati pa je imao dovoljno vremena eventualno i pobjediti, no završilo je s miroljubivih 2:2.

111 gif reklame

Mladost je domaćim slavljem protiv posljednjeg Brezika stigla u skupinu klubova sa po 7 osvojenih bodova, no Brezik ih je propisno namučio. Gosti su prvi došli do prednosti, no u nastavku, sredinom drugog dijela Mladost ipak uspjeva preokrenuti i doći do druge pobjede. Zanimljiv je bio dvoboj Vuke i Luga. Gosti su poveli, pa domaćin preokrenuo s dva pogotka iz kaznenih udaraca u završnici dvoboja, no bod gostima ipak donosi Dalibor Uglješić 5 minuta prije kraja.

Dinamo je slavio prilično uvjerljivu pobjedu protiv Martina iako  je sam sebe doveo u probleme ranim autogolom, ali ipak ubrzo su se posložili i odjurili do 4:1, što su gosti uspjeli samo ublažiti. Inače tokom tjedna NK Dinamo je doslovno opljačkan, provaljeno je u klupske prostorije iz kojih je odneseno svega i svačega, od televizora i laptopa do garniture dresova s klupskim obilježjima. Doista neshvatljiv i nedopustiv čin. Dok se ljudi bore, odvajaju svoj novac i svoje vrijeme da bi se nešto napravilo za dobro kluba i mjesta, netko dođe na ovakvu ideju i još je realizira. Gnjusno!

U posljednjem susretu Poganovci su remizirali na svom terenu protiv Omladinca i tako uz onih -6 s kojima su krenuli i dodatno zaostali za liderom i sada ovih 11 bodova minusa definitivno postaje nedostižno. Gosti su poveli preko Pranješa, a konačni rezultat krajem prvog dijela postavio je Todorović.