/Mladost i Zagorac nastavljaju lov za Zoljanom NA ZAČELJU SVE PO STAROM
seona

Mladost i Zagorac nastavljaju lov za Zoljanom NA ZAČELJU SVE PO STAROM

Odigrano je ne kompletno 7. kolo Našičke 3. ŽNL samo zato što Slavonac iz Pribiševaca ne igra svoje utakmice, a trebao je igrati sa vodećim Zoljanom.

U ostalim utakmicama 7. kola Zagorac je nastavio lov za Zoljanom i pobjedom od 4:0 ostavio sve bodova kući, sve je bilo riješeno već u prvom dijelu kad je rezultat glasio 3:0, dok su u drugom poluvremenu potvrdili pobjedu pogotkom iz kaznenog udarca. Mladost je gostovala kod Lađanske i uvjerljivo s 0:5 uz hattrick Davida Pleše odnijela sve bodove i isto tako ostala u igri za prvo mjesto jer je razlika samo tri boda. U Nizi je Omladinac ugostio Dinamo s 2:0 osvojio tri boda. Nevjerojatnu utakmicu su odigrali Vuka i Martin, nakon prvog poluvremena je rezultat glasio 0:3. Tada Vuka ubacuje ne u brzinu više, već u tri brzine više i okreće rezultat u svoju korist i pobjeđuje s čak 6:3. Brezik je na svom terenu ugostio Lug i nakon prvog poluvremena mu se smiješila prva pobjeda u sezoni, ali Lug se nije predavao i okrenuo je sve u svoju korist i rezultatom 1:2 odnio bodove put Bukšić Luga.