/Zagorac 1952 i dalje vodeći! LIGA NS Našice
3. ns

Zagorac 1952 i dalje vodeći! LIGA NS Našice

U 12. kolu 3. ŽNL Našice odigrane su utakmice sa puno pogodaka pa.

Dvoboj između Brezka i Martina završio je rezultatom 2:4. Strijelci su za Brezak bili: Hajmiler Luka (AG) 48.minuta i Sokol 73. minuta, a za Martin: Hajmiler Marko 27. minuta, Hajmiler Luka 29. minuta, Turčić 76. minuta i Bikulić 86. minuta (KU). Brezik je na posljednjem 12. mjestu, a Martim na 8. mjestu.

Utakmica između Lađarske i Luga završio je rezultatom 2:1. Za domaće pogodio je oba gola Puhanić u 19. i 65. minuti, dok je za goste je pogodio Bencek.

Susret između Omladinca i Mladosti završio je rezultatom 3:0. Strijelci su Pranješ u 60. minuti, Garaj u 61. minuti te Kuzminski u 76. minuti.

Zagorski 1952 pobijedio je Vuku rezultatom 4:1. Kod Zagorskoga bili su precizni Trepač u 8. minuti, Stošić u 12. minuti te Jelen u 17. i 19. minuti, a kod gostiju bio je precizan Mehereh u 28. minuti iz kaznenog udarca.

Dvoboj između Vihora II i Dinama završio je rezultatom 4:3. Strijelci za Vihor bili su: Šmehil u 15. minuti iz kaznenog udarca, Dervić u 26. minuti, Zubaj u 48. minuti iz kaznenog udarca te Dervić u 82. minuti, a za Dinamo: Kovačević Nikica u 6. minuti te Kovačević Domagoj u 44. i 74. minuti.

Utakmica između Poganovaca i Seona završio je rezultatom 4:1. Za Poganovce pogodili su Stanivuković u 15. minuti iz kaznenog udarca te u 49. minuti, Vukadinović u 35. minuti te Apati u 60. minuti, dok je za goste pogodio Tomac.