/Zadrugar zasjeo na čelo kolone u Prvoj ŽNL BPŽ PET POGODAKA JE TOMISLAV POSTIGAO BRANITELJU NASLOVA
tomislav da fb

Zadrugar je pobjedom nad gostima iz Starog Topolja zasjeo na prvu poziciju s bodom prednosti nad Tomislavom i Zvonimirom. Raspoloženi su posebno bili igrači Irfana Islamija koji su pet pogodaka zabili branitelju naslova.

1

Kod kuće smo dobri, u gostima smo još zeleni, mlada momčad. Gost je očito kao i mi tako da je rezultat očekivan. Moram istaknuti Vedrana Jozića koji je postigao rijetko viđen pogodak – Darko Vrljić (Zvonimir)

Igrali smo dobro u početku, stvorili nekoliko prigoda no primamo pogodak, a pred kraj poluvremena i drugi. Na otvaranju drugog dijela primamo još dva. Na gostovanjima smo suzdržani, nešto šansi što i stvorimo ne realiziramo – Josip Andrašić (Budućnost)

2

3

Prvo poluvrijeme bez konkretnih prilika i s jedne i druge , drugo poluvrijeme smo odigrali jako dobro i otvorili ranim golom što nam je olakšalo nastavak utakmice . Švarić 3, Jukić i Arbanas strijelci  – Irfan Islami (Tomislav)

Bilo je 0:0 na odmoru i čak smo imali zicer za vodstvo. Dobili smo crveni karton i nismo dobro reagirali na isključenje. Raspali smo se nakon trećeg pogotka. Čestitke domaćinu na pobjedi i fer i korektnoj borbi. Plaćamo danak neiskustvu i to sve više izlazi na vidjelo – Kruno Bertok (Amater)

4

Ispada da nam domaći teren počinje biti problem. Nesporazum zadnje linije i gost vodi, a povećava nakon kornera i nakon toga je moglo biti puno uvjerljivije. Mogli smo i mi nešto zabiti i učiniti utakmicu zanimljivijom. Veći dio igrača je bio neraspoložen i zasluženo je sve otišlo na stranu gosta – Stjepan Renić (Batrina)

5

Iz ponora do pobjede, desetkovani, bez 4 ključna igrača, te još nekolicine izostanaka igrača iz rotacije i negativnog rezultata na poluvremenu uspjeli smo preokrenuti rezultat i doći do bitne pobjede. Nošeni navijanjem stotinjak vjernih navijača kapetan Matej Jurčević i Dino Šimac poentirali su i uz dobru igru cijele momčadi i donijeli nam 3 boda. Prijatelju – treneru Mariju Tadiću i njegovim dečkima želim puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju – Hrvoje Wdovjak (Omladinac)

Poveli smo , imali kontrolu, bili bolji, a dobijemo dva eurogola. Suđenje je bilo nakaradno, nema to smisla i ne znam kome šta treba, nitko ne ispada i čemu onda to. Nismo mogli preći centar, domaćin je bio nemoćan, ali slavio je nakon dva prekrasna pogotka – Mario Tadić (Svačić)

6

Sikirevci – Mladost 1:1

Jako smo loše odigrali, nekoliko izostanaka, malo treninga bitnih igrača u zadnje vrijeme i vidjelo se da je to hendikep. Odigrali smo loše,ali smo dobro prošli. Čak smo mogli i pobijediti unatoč svemu. Gol smo im poklonili, a svakom po bod je najrealniji ishod – Ivo Radovanović (Sikirevci)

Bod u gostima je uvijek dobar. Nama je pripalo prvo poluvrijeme, nismo iskoristili puno prilika. Jedna nesmotrenost i zaigranost moje obrane te jedanaesterac koji je potpuno opravdan doveo je do konačnog rezultata koji je realan. Domaćin je mlada, neugodna i brza ekipa koju smo uspjeli iskontrolirati no dali smo im prigodu za izjednačenje koju su iskoristili. Sudac je odsudio maestralno i volio bih da mi uvijek sudi na ovakav način, sva trojica su ustvari bila na jako visokom nivou – Dinko Rosandić (Mladost)