/Vukovarke uvjerljive protiv Poreča, Mursa poražena u Kaštelama PRVE UTAKMICE DRUGOG DIJELA SEZONE
mok mursa 0014

Sjajnom partijom u nastavak ligaškog natjecanja krenule su odbojkašice Vukovara, dok su osječki odbojkaši poraženi u Kaštelama iako se ne može reći da su i oni odigrali loše, dapače.

Djevojke trenerice Ivane Džamarije su na svom parketu pomele gošće iz Istre s glatkih 3:0 bez da su Istrijanke bile i blizu da ozbiljno konkuriraju za osvajanje seta. Nadahnuta partija čitave ekipe definitivno budi optimizam da će Vukovar ostati tu gdje je, na vrhu ove mini lige gdje trenutno ima 5 bodova više od Marine te 7 od sljedećeg protivnika Brda.

69. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK POREČ 3:0 (25:13,25:15,25:12)
70. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:1 (25:7,25:15,22:25,25:23)

Mlada ekipa Murse odigrala je hrabru utakmicu u Kaštelama, osim u prvom setu kada je domaćin izdominirao hrabro su se nosili i borili za svaku loptu što je bilo dovoljno za osvajanje jednog seta ali ne i za bod. Bez obzira na sve, ovaj dio sezone Osječani će iskoristiti za uigravanje i slaganje kockica za sljedeću sezonu. Ova je postala uspješna kada su se plasirali među 4 nabolja, do kraja ćemo biti zadovoljni ako svaku utakmicu odigraju hrabro i borbeno poput ove.

57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA – OSIJEK 3:1 (25:16,24:26,25:18,25:20)
58. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,22:25,17:25)