/Vukovarke i Osječanke u drugom kolu Kupa MARSONIA I MURSA DANAS OD 18,00 SATI
vukovar enna

Vukovarke i Osječanke u drugom kolu Kupa MARSONIA I MURSA DANAS OD 18,00 SATI

Jučer su odigrane utakmice 1. kola Hrvatskog odbojkaškog kupa za žene u kojima su prolazak u drugo kolo očekivano izborile Vukovarke i Osječanke. Prve su bile domaćin Novoj Gradišci, a potonje gošće u Višnjevcu.

ŽOK Osijek je rutinski odradio posao protiv Višnjevca, razlika u kvaliteti je velika, pa čak domaće djevojke mogu biti i zadovoljne kako su parirale Osijeku u sva tri seta. Drugi dvoboj ipak je nudio puno više neizivjesnosti iako su Vukovarke startale kao favorit, što zbog činjenice da su odlično otvorile Superligu što zbog prednosti domaćeg terena. I bila je to prilično ravnopravna utakmica izuzev drugog seta koji je uvjerljivo otišao na stranu domaćih odbojkašica. Na kraju 3:1 pobjeda Vukovara, moglo je biti i 3:0 ali i otići u peti set, a  na kraju je rezime da je Vukovar zasluženo među 8  najboljih u Kupu, a vjerujemo da neće tu stati kao niti Osijek!

1. kolo (24. listopada 2018.)
1. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,8:25,9:25)
2. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:14)
3. OK GROBNIČAN – HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,22:25,10:25)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK OSIJEK 0:3 (15:25,12:25,14:25)
5. OK ZADAR – OK POREČ 3:1 (21:25,25:16,25:22,25:19)
6. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (11:25,4:25,16:25)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:23,25:14,24:26,25:20)
8. OK BRDA – OK KAŠTELA CEMEX 0:3 (22:25,20:25,24:26)

Slavonski dvoboj u muškom Kupu igra se danas u Slavonskom Brodu gdje Marsonia od 18,00 sati dočekuje najbolju slavonsku odbojkašku momčad, Mursu iz Osijeka.