/Vrhunska izvedba malonogometaša Broda za pobjedu protiv Vrgorca VRATAR MILANOVIĆ POSTIGAO VEĆ TREĆI POGODAK U NOVOJ SEZONI
mnk brod 1

Svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu sezone odigrali su malonogometaši Broda 035. Oni su u 6. kolu Prve Hrvatske malonogometne lige na parketu dvorane Brod s 5:1 nadigrali Vrgorac. Prije međusobnog ogleda Vrgorac je bio na 7. mjestu te jer imao bod više u odnosu na Brođane koji su bili na 8. poziciji. S ovom pobjedom koja je treća u sezoni momčad trenera Ćorluke preskočila je Vrgorac te se polako penje prema gornjem dijelu ljestvice.

mnk brod 035 6
Podvučemo li usporedbu  odnosu na Crnicu i Vrgorac, dvije ekipe koje su u razmaku od samo nekoliko dana gostovale u dvorani Brod dolazimo do zaključka da su Brođani daleko bolje odigrali protiv Vrgorca. Doduše, protiv Crnice su uzeli 3 boda, ali je taj susret bio izjednačeniji i puno neizvjesniji. Slično je moglo biti i s Vrgorcem koji je prvi došao u vodstvo od 1:0, ali je onda uslijedio preokret i 5 golova koje za igrači trenera Ćorluke postigli za treću pobjedu u posljednje 4 utakmice.

mnk brod 035 4

Ekipa Vrgorca je do sada u prvenstvu pobijedila Nacional u Zagrebu te Novo vrijeme u Makarskoj, dok su sa Split Tommyijem odigrali bez pobjednika. Prema svim tim rezultatima oni su bili najugodnije iznenađenje sezone, međutim, protiv Broda 035 sastav trenera Bebeka ništa nije pokazao.

eeee

Već u 2. minuti gosti iz Vrgorca dolaze do vodstva. Na ubačaj s desne strane od Gašpara, pred golom domaćih dobro se snašao Subotić koji je pokraj Petrovića i Milanovića uspio pronaći put lopti u mrežu za 0:1. Samo 3. minute nakon toga  Brod 035 dolazi do poravnanja. S desne strane se Čavar odlučio na snažan udarac koji je pomalo iznenadio vratara Vrgorca Hercega te je završio u mreži za 1:1. Bio je to za Čavara 4. gol u sezoni s kojim je najbolji strijelac ekipe trenera Ćorluke. Do poluvremena Brođani uspijevaju preokrenuti rezultat u svoju korist, a za njih je 13. minuta bila sretna. Naime, u njoj je Petrović ostavio loptu za Erora, a ovaj je precizan za 2:1. Tako je osječki dvojac Čavar – Eror najzaslužniji za vodstvo Broda 035.

mnk brod ćorluka 035 5

U drugom poluvremenu već u 1. minuti domaći bježe na 2 gola razlike. Ruhek je sa svoje polovice krenuo prema gostujućem golu, otvorio mu se prostor koji je on iskoristio te je svojim prvim golom u prvenstvu podigao vodstvo svoje ekipe na 3:1. Sve nade gostiju potopio je u 28. minuti Bundavica kojeg je proigrao Mirković, a jedini član reprezentacije Hrvatske iz Broda 035 pogađa za 4:1. Kada je Vrgorac igrao bez golmana, to je iskoristio domaći vratar Milanović koji se dokopao lopte i onda pogodio suprotna prazna vrata za konačnih 5:1 u korist Broda 035 protiv Vrgorca. Za Milanovića je to kao i za Erora i Bundavicu bio treći gol u ovoj sezoni.

ddddfffff

U slijedećem 7. kolu Prve HMNL Brod 035 će na gostovanje u Dubrovnik kod Squarea koji se nalazi na pretposljednjem mjestu sa svega 3 osvojena boda.