/Vrbanja i Frankopan propustili prigodu zasjesti na vrh PRVI BODOVI FRUŠKOGORCA
fruškogorac fb

Vrbanja i Frankopan propustili prigodu zasjesti na vrh PRVI BODOVI FRUŠKOGORCA

Kompletirano je 4.kolo Prve ŽNL VSŽ nakon kojega je na vrhu ostao HAŠK ponajprije zahvaljujući posrtajima Frankopana i Vrbanje koji su imali prigodu preteći momčad iz Starih Jankovaca. Na vrlo ugodnom drugom mjestu je zato Budućnost, Fruškogorac je upisao prve bodove, Tomislav ispustio domaće bodove kao i Croatia.

4 01.09.2019 17:00 Vrbanja Vrbanja – Mladost V 1:4

Loše smo ušli u utakmicu i primili gol u 20’ i tako je ostalo do kraja utakmice. Gosti su se postavili čvrsto i željeli vise pobjedu i ovim im putem čestitam i želim sreću u nastavu prvenstva. Mi smo poslije dvije dobro odigrane utakmice ( kup) poletjeli previše. Nadam se da smo iz ove utakmice nešto naučili i da ćemo se spustiti na Zemlju – Mirko Godanj Tomislav

Cerna je vrlo ozbiljna i dobro vođena ekipa, u današnjoj utakmici mi smo bili bolji za taj jedan gol. Zabili smo gol u prvom poluvremenu preko Gvozdića, koji je najavio svoju dobru sezonu svojim četvrtim golom u četiri utakmice. Cijelu utakmicu imali smo kontrolu, iako je domaćin imao posjed. Domaćinu čestitam na korektnoj igri i prijatelju Godanju želim puno uspjeha u nastavku sezone – Bruno Ešegović Slavonija

1

2

3

Mario Butković trener Frankopana: Čestitke domaćoj ekipi na pobjedi mi smo imali svoje šanse u prvom poluvremenu koje nismo iskoristili, drugo poluvrijeme domaćin bolji i pobjeđuje.

4

Dobra utakmica za sve prisutne. Mislim da smo bili bolji upravo za ta dva gola. Raduje me sto smo i zadržali nas gol netaknut. Presudilo je to sto ih dobro poznajemo, odlično smo ih izanalizirali, iskoristili većinu njihovih nedostataka i u potpunosti anulirali njihove najjače strane. Domaćin maksimalno korektan, suci odlični – Josip Tunjić Negoslavci

5

Pobjeda u Vrbanji 1:4 strijelci Marošević, Toca Lajtman, Kos i David Lajtman. Pobjeda na teškom gostovanju u Vrbanji, jednostavno sve što nam je bio problem u prva tri kola danas se otvorilo. Čestitke svim akterima. Trener Mladosti Dražen Dikonić