/Vodeći sastav Premijerlige nadigrao Vinkovčane POREČ – SPAČVA 29:21 (13:6)
spačva 16 mv

Vodeći sastav Premijerlige nadigrao Vinkovčane POREČ – SPAČVA 29:21 (13:6)

U Poreču su domaćini i gosti iz Vinkovaca bili prvih 12 minuta utakmice u rezučtatskom egalu, a nakon toga domaćini se počinju odvajati. Postizanjem pet uzastopnih golova u sljedećih pet minuta postavljaju rezultat na 8:3. Pozvana minuta predaha trenera gostiju urodila je plodom i Spačva zaustavlja daljnju porast prednosti domaćina, ali samo na kratko. U 22. minuti Poreč s tri gola u nizu povećava prednost na +7, a s istom gol-razlikom završava i poluvrijeme.

10 METALAC 10 6 -17

U drugom poluvremenu nije bilo nekih većih iznenađenja i većinu se vremena igralo gol za gol. U nekoliko navrata svaka je ekipa zabila dva gola u nizu, tako da utakmica završava rezultatom 29:21.

Najefikasniji je kod domaćina bio Tim Thoss sa šest pogodaka, a kod gostiju je jednako postigao Marko Karaula. Vratari Poreča skupili su 9, a Spačve 4 obrane. (HRS)