/Vodeće ekipe ostvarile pobjede ĐURĐENOVAC JEDINI BEZ PORAZA
22426115_1529074350505661_380258729_o

Vodeće ekipe ostvarile pobjede ĐURĐENOVAC JEDINI BEZ PORAZA

Odigrano je 7. kolo 2. ŽNL Našice i poredak vodećih momčadi se nije promijenio, kao ni poredak onih na začelju.

Vodeći Polet je teže od očekivanog došao do sva tri boda protiv Željezničara, tek u zadnjim minutama utakmice uspjeli su slomiti otpor čvrstih gostiju i pobjediti 1:0 pogotkom Elvisa Mihaljevića kojemu je to bio 15 pogotak u 7 odigranih kola. Đurđenovac je u Lili osvojio sva tri boda rezultatom 0:3, utakmicu su riješili krajem prvog i početkom drugog poluvremena. U Klokočevcima kod predzadnje Slavonije je gostovao Omladinac koji se bori za vrh i rezultatom 0:3 osvojio sva tri boda, iako rezultat sugerira da je bilo lako, Omladinac je tek pred kraj utakmice potvrdio pobjedu. U Koški kod Seljaka je gostovala Sloga i uzela sva tri boda rezultatom 0:2 tako da su domaćine uhvatili na spavanju u prvim minutama drugog poluvremena. I Croatia je igrala u gostima i isto tako ostvarila pobjedu u Šipovcu, pobjedili su rezultatom 1:4 i nastavili lov za vodećim četvercem. Motičina je u tome posustala jer su ostavili sva tri boda domaćinima iz Stipanovaca, rezultat je glasio 3:2 iako su gosti vodili 0:2. U Šaptinovcima je gostovala posljednja momčad lige i Iskrica i Poganovci su odigrali najefikasniju utakmicu kola u kojoj je Iskrica ostvarila pobjedu rezultatom 5:2 i osigurala miran nastavak jesenskog dijela sezone.