/Vidor Matijević petardom riješio Vinkovčane, Borac minimalno slavio u gostima CROATIA IZ NOVIH JANKOVACA JE U DOBROM NATJECATELJSKOM RITMU
sloga novi mikanovci fb

Pred sam kraj natjecanja jesenskog dijela 2.ŽNL NS Vinkovci Vidor Matijević ima tri boda prednosti nad najbližim pratiteljem Borcem iz Retkovaca. Bod manje imaju igrači Mladosti iz Privlake što će reći da je razmak među prve tri momčadi ostao isti nakon novih pobjeda spomenutog trojca.

Croatia nastavlja s dobrim rezultatima dok njen gost Frankopan nikako uhvatiti pravu formu, sedam golova na utakmici u kojoj su gledatelji mogli uživati.

Vidor je bio vrlo uvjerljiv protiv gostiju iz Vinkovaca.

Pobjeda 5-0.Otvaramo dobro utakmicu i već u 3 minuti iz penala preko Vezirovića vodimo. Isti igrač poslije pet minuta ima još jednu šansu, ali kasni na ubačaj Đurkića. Gosti se potom bude i do kraja poluvremena odličnom igrom stvaraju par dobrih prigoda koje su promašili. U drugom djelu krećemo agresivnije i borbenije te s tri pogotka Gašića i jednim Vezirovića slomili smo otpor odličnih Vinkovčana. Još da napomenem da smo polsezonu završili bez primljenog gola uz gol razliku 28-0.Čestitke golmanu Vasiljeviću i cijeloj obrani. Izdvojio bih i odličnog Srđana Gašića kojem je ovo čak treći hak trick ove jeseni. Odlična jesen iza njega – izvijestio nas je Vidorov predstavnik Dalibor Dujković

Borac je s druge strane teško, minimalnom pobjedom slavio na gostovanju u Starim Mikanovcima. Domaćin je stvarao pritisak no gost je ipak zabio preko Parmakovića za konačan rezultat. Borac je 11.utakmicu u nizu bez poraza. Jedan zanimljiv detalj obilježio je utakmicu, prenosimo objavu s FB stranice Sloge:

Na današnjoj utakmici od aktivnog igranja oprostio se nakon 24 godine igranja za NK Slogu MILE PAULIĆ GAVRO.
Povodom prestanka aktivnog igranja uručena mu je zahvalnica i majica sa klubskim grbom sa natpisom 24 GODINE S VAMA.Zahvalnicu i majicu su mu uručili predsjednik Zdravko Božić i dopredsjednik Damir Sušac. Mile nije bio sve ove godine samo igrač Sloge nego je bio i dugi niz godina u upravi kluba,Mile je sa svojim karakterom uvijek bio primjer ostalim igračima poštivo je mlade i stare igrače i trenere kojih je bilo puno kroz njegovu dugogodišnju karijeru provedenu u Slogi.Uprava kluba se zahvaljuje gospodinu Miletu Paulić Gavri za sav doprinos tokom ove 24 godine neprekidnog igranja i rada u klubu. Mile tvoj veseli i nasmijani duh uvjek če biti s nama u našoj SLOGI. Još jednom hvala ti za sve što si pružio ovom klubu tj svojoj Slogi.

Slavonac je istim rezultatom kao i Borac slavio u svojim Prkovcima nad Šokadijom. u ne baš pretjerano dobroj partiji Jurković je zabio za tri boda, a domaćin je stigao promašiti i kazneni udarac.

U Privlaci raposodija Mladosti koja je utrpala Lipovcu čak 6 pogodaka. Stanković i Proleta po dva puta, a Jokić i Milaković po jednom za visoku pobjedu domaćina.

Lovor je slavio kod fenjeraša u Markušici. Dobra predstava od strane Lovora. Mladi Blekić se vratio na naljepši mogući način nakon kratkog izbivanja iz prve ekipe s dva prekrasna pogotka, a V.grbavac je zabio s 40 metara u golmanovu stranu (nevjerojatno, ali istinito), domaćin korektan i nekoliko puta opasan po gol Lovora te utješni pogodak postiže u 85 minuti.

Cerićka Mladost je bila uspješnija protiv gostiju iz Slakovaca s 2:1.