/Vida spasio Bešiktaš DVOBOJ PROTIV DARIJA MELNJAKA
domagoj vida

Vida spasio Bešiktaš DVOBOJ PROTIV DARIJA MELNJAKA

Domagoj Vida je ove subote pronašao put do suparničke mreže, one Rizespora Darija Melnjaka.

Bešiktaš i Rizespor sastali su se u sklopu trećeg kola turske lige, a svakome je naposljetku pripao po bod: utakmica je završila neriješenim rezultatom 1:1.

Rizespor, za koji je Dario Melnjak odigrao svih 90 minuta, poveo je u u 37. minuti preko Caglayana, a izjednačenje je stiglo u 54. minuti.

Tada je s lijeve strane ubacio Erkin, a najviši u skoku bio je Domagoj Vida, koji glavom pogađa za konačni remi. Vidi je to bio prvi ovosezonski pogodak, a također je igrao od početka do kraja utakmice.

Rizespor je trenutačno drugi u prvenstvenom poretku, bodovno poravnat s vodećim Denizlisporom, a Bešiktaš je sedmi s četiri osvojena boda.