/Uskoro počinju utakmice pretkola Hrvatskog nogometnog kupa SLAVONIJA IZ POŽEGE PUTUJE U NEDELIŠĆE
slavonija požega jb

Od 16 sati kreću preostali susreti Hrvatskog nogometnog kupa koje već prema tradiciji otvaraju pobjednici i finalisti županijskih nogometnih kupova utakmica pretkola. Oriolik je svoj prolaz već ostvario u Suhopolju, preostali naši predstavnici će to pokušati ostvariti danas.

Nogometaši Slavonije jutros su otputovali u Nedelišće gdje će danas s početkom u 16,00 sati protiv istoimenog domaćina odigrati utakmicu pretkola Hrvatskog nogometnog kupa. U slučaju neriješenog rezultata nakon regularnih 90 minuta igraju se produžeci od 2 puta 15 minuta, a ako i tada bude neodlučeno izvode se jedanaesterci.

Nedelišće je član 4. Hrvatske nogometne lige Čakovec – Varaždin, a u 1. kolu nove sezone na svom terenu su igrači Nedelišća u subotu, 24. kolovoza pobijedili Dinamo (Domašinec) rezultatom 3:2. Najveći uspjeh u kupu igrači Nedelišća ostvarili su 2012. godine kada su na svom terenu nakon produžetaka izbacili prvoligaša Rijeku.

Sloga iz Nove GRadiške također gostuje i to u Kloštar Podravskom, BSK putuje u Biograd, Vuteks Sloga u Bednju, a Belišće i Slavonac iz Kmletinaca su domaćini Bujama i Jadranu.