/Una Videković isplivala tri zlata na međunarodnom mitingu ODLIČAN NASTUP VINKOVAČKIH PLIVAČA U SRBIJI
UNAVIDEKOVIC

VINKOVCI-U subotu, 18. kolovoza 2018.g., održan je IX međunarodni miting Bjelica kup u Vrbasu ( Srbija). Organizator je plivački klub Bjelica iz Vrbasa, a plivalo se na 50 metarskom bazenu.

Natjecanje se održaloiz jednog dijela uz elektronsko mjerenje vremena, a plivalo se po dobnim skupinama. Prisustvovalo je 15 klubova sa 223 plivača iz Mađarske, Srbije, Kenije i Hrvatske. Trener Josip Gajčević vodio je 33 plivača i plivačica koji su osvojili 22 medalje u svojim kategorijama i to 6 zlatnih, 12 srebrnih i 4 brončane medalje. Posebno bi istaknuli Unu Videković koja je osvojila 3 zlatne medalje u svim disciplinama koje je plivala i zbog toga osvojila pehar za najbolju plivačicu u svojoj kategoriji.