/Trinaestica Vardarca DRUGO KOLO BARANJSKE 2. ŽNL
baranja 2. žnl

Trinaestica Vardarca DRUGO KOLO BARANJSKE 2. ŽNL

U drugom kolu baranjske 2. ŽNL svakako najjače zvuči trinaestica koju je Vardarac isporučio Radničko kojom je zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice.

Vardarac je od početka pokazao da je osjetno kvalitetnija momčad, pa iako je Radnički u 10. minuti uspio izjednačiti bilo je jasno da bodovi ostaju Zelenima. Osim Vardarac maksimalnih 6 bodova imaju Šparta koja je s 2:1 svladala Međimurec golovima Ivana Jagetića, te Šokadija koja je bila uvjerljiva na gostovanju u Kneževu uz dva pogotka neumornog Josipa Balatinca.

U susretu Napretka i Bratstva nije bilo pogodaka, dok je drugi remi ovog kola zabilježen u Dražu gdje su igrale dvije Mladosti. Dinamo je golom Vala u 84. minuti minimalno slavio u Bolmanu. U odličnoj utakmici Columbus je slavio 6:3 pobjedu na gostovanju kod Petlovca za kojeg je jedan od tri pogotka postigao vratar Benjamin Ranković.