/Treća HNL ulazi u svoju završnicu, borba za jesenski naslov iznimno neizvjesna ČAK ŠEST KLUBOVA MOŽE ZASJESTI NA PRVU POZICIJU NAKON 13.KOLA
vukovar bsk fb

Treća HNL ulazi u svoju završnicu, borba za jesenski naslov iznimno neizvjesna ČAK ŠEST KLUBOVA MOŽE ZASJESTI NA PRVU POZICIJU NAKON 13.KOLA

Što se prvenstvo bliži kraju sve je neizvjesnije na vrhu ligaške piramide. Prvih šest klubova nalazi se u razmaku od samo dva boda i može nakon ovoga kola na vrh.

BSK Bedem i Koprivnica su bodovno poravnati, jedina Koprivnica igra kod kuće, protivnik je Bjelovar. BSK i Bedem su gosti, Belišće će ugostiti Bjelobrđane koji su u borbi za ostanak pa se nadaju novim spasonosnim bodovima. U sličnoj situaciji je i Bedem koji gostuje kod drugog davljenika Varteksa.

Idući kandidat za vrh je Slavija koja za vodećima kasni tek jedan bod, a u goste će kod Vukovara koji će s novim trenerom Željkom Mažarom pokušati podgurati svoju momčad k vrhu, pet bodova nije velik zaostatak.

Čepin i Osijek su kandidati za vrh koji zaostaju dva boda za liderima. Oba kluba su domaćini, Čepin dočekuje Slavoniju, Osijek Međimurje i rasplet na vrhu nakon ovoga kola doista je teško prognozirati.

Marsonia će osokoljena pobjedom s novim trenerskim tandemom pokušati nastaviti sa skupljanjem bodova u Ždralovima, a Oriolik će u Đakovo u nezgodnom trenutku jer se Belišće opasno približilo Đakovčanima pa će biti teško do bodova kod domaćina kojemu gori pod petama.

 

1 BSK 12 6 4 2 17 10 +7 22
2 Bedem 12 7 1 4 22 17 +5 22
3 Koprivnica 12 7 1 4 20 15 +5 22
4 Slavija 12 5 6 1 20 14 +6 21
5 Čepin 12 6 2 4 18 11 +7 20
6 Osijek s.d.d. 12 6 2 4 12 8 +4 20
7 Marsonia 12 5 2 5 21 16 +5 17
8 HNK Vukovar 1991 12 4 5 3 17 15 +2 17
9 Mladost 12 5 2 5 15 14 +1 17
10 Oriolik 12 4 5 3 9 9 0 17
11 Bjelovar 12 5 1 6 12 16 -4 16
12 Međimurje 12 4 3 5 22 18 +4 15
13 Slavonija 12 4 3 5 18 21 -3 15
14 HNK ĐAKOVO CROATIA 12 2 3 7 10 20 -10 9
15 Varteks 12 2 3 7 7 18 -11 9
16 Belišće 12 2 1 9 11 29 -18 7

 

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA  NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL “istok”
uzrast:    SENIORI kolo: 13. (trinaesto) dana: 11/12. 11. 2017.
  1. Ždralovi: NK „MLADOST“  –  NK „MARSONIA“

                             Sudac:    Kurbaša

subota              I pom sudac:    Lovrić H

14,00              II pom sudac: Sudar                                       Delegat:           HAVAIĆ

  1. sudac:    Dergez
  2. Vukovar: HNK „VUKOVAR 1991“ – NK „SLAVIJA“

Sudac:  Vuković

subota              I pom sudac:  Grofelnik

14,00               II pom sudac:  Grepo                                      Delegat:          PETROVIĆ

  1. sudac:  Zrno
  2. Varaždin: NK „VARTEKS“ –  NK „BEDEM“

Sudac:  Vargović

subota              I pom sudac:  Lončar

14,00               II pom sudac:  Vrabelj                                               Delegat:           LUČIĆ

  1. sudac:   Matočec
  2. Belišće:  NK „BELIŠĆE“   –  NK „BSK“

Sudac:  Škobić

Subota             I pom sudac:  Totić

14,00               II pom sudac:  Galinac                                               Delegat:           KUČINA

  1. sudac:   Vidić
  2. Osijek:  NK „OSIJEK II“   –  NK „MEĐIMURJE“

Sudac:  Sabljić

subota              I pom sudac:  Iveljić

14,00               II pom sudac:  Plantak                                                Delegat:           STRUSA

  1. sudac:   Veljačić
  2. Čepin:  NK „ČEPIN“     –  NK „SLAVONIJA“

Sudac:  Haban

nedjelja                       I pom sudac:  Vučko

14,00               II pom sudac:  Nikolić                                                Delegat:           KUSTURA

  1. sudac:   Menđušić
  2.  Đakovo:   HNK „ĐAKOVO-CROATIA“   –  NK „ORIOLIK“

Sudac:    Bundović

subota              I pom sudac:  Ćosić

14,00               II pom sudac:  Plevnik                                                Delegat:           FREMEC

  1. sudac:   Vukušić
  2. Koprivnica: NK „KOPRIVNICA“  –  NK „BJELOVAR“

Sudac:  Pavličević

subota              I pom sudac:  Hantak

14,00               II pom sudac:  Šprem                                      Delegat:           SUDARIĆ

  1. sudac:   Hirš

 

 

DISCIPLINSKI SUDAC III HNL-ISTOK…2017/18

ODLUKE  IZ 12. KOLA

SJEDNICA ODRŽANA  08.11.2017. godine

*Temeljem čl.53/1-b.DP HNS, kažnjava se predstavnik kluba sa 2 utakmice zabrane vršenja funkcije:

-ŠIMUNEC Ivica(695), HNK”VUKOVAR 1991”Vukovar.

*Temeljem čl.20.DP HNS, kažnjava se igrač sa 1 utakmicom zabrane igranja:

-MIŠKOVIĆ Marko(5093), HNK”VUKOVAR 1991”Vukovar.

*Temeljem čl.53/1-b.DP HNS, kažnjava se igrač sa 2 utakmice zabrane igranja:

-VASIĆ Mato(449), NK”SLAVONIJA”Požega.

*Temeljem čl.55/1.DP HNS, kažnjavaju se igrači sa 2 utakmice zabrane igranja:

-PUŠIĆ Domagoj(145), NK”OSIJEK s.d.d.”Osijek,

-NJEŽIĆ Romano(173), NK”VARTEKS.”Varaždin.

*Temeljem čl.21.DP HNS (3.opomena), kažnjavaju se igrači sa 1 utakmicom zabrane igranja:

– BSK: Šimičić Stjepan (2172),

– Bedem: Tustonjić Blaž (2736),Smolčić Marko (2249),

– Bjelovar:Nreca Albert (5990),

– Vukovar 1991: Bekavac Matej (5066),

– Oriolik: Stubičan Stjepan (2152),Vrljić Krešimir (5524),

– Osijek s.d.d.: Ivić Bruno (4358),Žaper Mihael (4033),

– Slavonija: Sokić Matija (40100),Karačić Marko (3472),Podobnik Valentino (2432),

– Čepin: Ivić Domagoj (8219).

Foto FB

Podijeli
  •  
  •  
  •