/Tomislav zaustavljen u Vrbovi PETICE SIBINJACA I OMLADINCA GV
omladinac gornja vrba fb

Tomislav zaustavljen u Vrbovi PETICE SIBINJACA I OMLADINCA GV

Batrina se konačno probudila protiv odličnih Sikirevaca, općinski derbi dviju Vrba pripao domaćinu, Tomislav bez nekoliko standardnih igrača pao u Vrbovi pa se pratnja malo primaknula…

16 30.03.2019 15:00 Batrina BATRINA – Sikirevci 3:0

Znao sam da će biti teška utakmica s obzirom na kvalitetnog protivnika, ali nisam ni slutio da ćemo nakon 15′ gubiti 0:2. Srećom imam karakternu ekipu te do poluvremena izjednačujemo na 2:2, a da se igrala još koja minuta i poveli bi. Drugo poluvrijeme otvara bolje gost i stvara 2 izgledne prilike, ali srećom po nas promašuju. Nakon jednog kornera kapetan Damir Seifert odlično reagira na prvoj stativi te šalje loptu glavom pod prečku. Velike čestitke mojim igračima i idemo dalje još jače – Antun Kladarić (Omladinac)

Najgori scenarij i rano vodstvo pa je nakon toga bilo lako ćemo. Izmjenama smo pokušali uspostaviti ravnotežu, ali nismo uspjeli. Domaćin agresivan, sportski bezobrazan i više željan pobjede. Čestitam im na zasluženoj pobjedi – Robert Balić (Slavonac)

1

2

Rezultat ne pokazuje stvarno stanje. Prvi dio je bio ravnopravan, završio 1:1 no u nastavku smo u kratkom periodu zabili tri gola i tu je priči bio kraj, oni su nakon toga pali iako su vrlo nezgodna ekipa. Čuljak i Vidaković su imali svoj dan i to je bilo dovoljno za pobjedu – Dinko Rosandić (Mladost)

3

Nije bilo tako kako rezultat sugerira. Općinski derbi je u prvom dijelu pripao gostu koji je vodio. Mi smo na odmoru napravili neke preinake, preokrenuli rezultat i na kraju zasluženo slavili, Mojoj bivšoj ekipi puno sreće u nastavku – Ivan Pavković (Omladinac)

Simpatični gost nestao u 60 sekundi – Darko Vrljić (Zvonimir)

4

Imali smo igrača manje već u prvom dijelu i to kapetan nakon neopreznog starta. U drugom smo se dijelu presložili, poveli smo nakon penala pa je gost dobio crveni nakon čega smo mirno utakmicu priveli kraju – Mario Tadić (Svačić)

Imali smo utakmicu pod kontrolom, igrača više i to jedan od njihovih najboljih igrača. Trebali smo samo pamet u glavu no prosuli smo sve u deset minuta, gol iz penala i crveni karton, a moglo je biti i više nakon kontri domaćina – Mario Petrović (Slavonac)

5

Čestitke mojim igračima na pravoj prvenstvenoj utakmici i naravno na pobjedi. Tokom cijele utakmice imali smo inicijativu pokušavali igrati i stvarali prilike, uspjeli smo to naplatiti i eurogol Tome Turkalja je presudio. Lijepo je pobijediti jesenskog prvaka, mi smo to učinili i sad malo uživajmo. Gostima čestitke na fer i korektnoj igri i sretno u nastavku prvenstva – Hrvoje Wdovjak (Omladinac)

Teška utakmica za nas zbog nedostatka 4 standardna igrača. Prvo poluvrijeme smo odigrali solidno, pali smo u drugom poluvremenu i domaćin je bio bolji i zasluženo pobijedio – Irfan Islami (Tomislav)

6

Igrali smo protiv momčadi koja ima najveći broj kvalitetnih startera i protiv njih je uvijek jako teška utakmica. Poveli smo rano i čuvali vodstvo od 9. do 81.minute kada je veteran Livić dobro reagirao i prelomio utakmicu. Sikirevci su prejaki no nama se isplatio bolji pristup nego u prethodnim susretima – Stjepan Renić (Batrina)