/Tomislav uvjerljivo bolji od Višnjevca u finalu Kupa! TREĆI NASLOV U ČETIRI GODINE ZA MOMČAD S LIVANE
tomislav livana

Jučer je igrano finale Kupa Nogometnog središta Osijek u kojem su se sastali ovog proljeća odlični Višnjevac i vrlo promjenjiva momčad Tomislava s Livane. Na kraju su ti promjenjivi županjiski prvoligaši došli do uvjerljive pobjede i novog trofeja namjenjenog pobjedniku ovog natjecanja!

TOMISLAV – VIŠNJEVAC 4:1 (1:0)

Livana, ŠRC Kralj Tomislav

Suci: Kurtović, Rikert, Nađ

Strijelci: 1:0 Bogdanović, 2:0 Barišić, 3:0 Barišić, 3:1 Bilandžić, 4:1 Nikšić

Tomislav: Stazić, Lukačić, Jakubek, Ferenčak, Ilakovac, Nikšić, Tomas, Barišić, Pandžić (od 75. T. Rudec), Bogdanović, Radotić

Trener: Davor Rudec

Višnjevac: Jakovljević, Tadić, Andabak, M.Mihaljević (od 64. B. Mihaljević), L. Marić, R. Marić, Nađ, Šafar, Suvaljko (od 75. Pušić), Bilandžić, A. Mihaljević

Trener: Milan Vuica

57504725_2340340715987144_4852183098713964544_n

U Kupu NS Osijek Tomislav je pravi kralj, gazda! U posljednje 4 godine tri su puta osvojili titulu, a prošle su sezone zapeli na posljednjoj prepreci, u finalu su poraženi nakon lutrije jedanaesteraca! Na krilima sjajno raspoloženog Vedrana Nikšića Kraljevi su uvjerljivo nadigrali goste iz Višnjevca. Nikšić je dva puta bio asistent, najprije Bogdanoviću za prvi pogodak u 20. minuti, a onda i Barišiću za treći u 61, dok je sve upitnike oko pitanja pobjednika otklonio poentiravši na Ferenčakovu asistenciju u 88. minuti za konačnih 4:1. U međuvremenu je Barišić postigao još jedan gol, onaj za 2:0 u 54. minuti!