/Subotnja poslastica na Jelasu u noćnom terminu AMATER-BATRINA U DEVETOM KOLU SUSRET DVIJE MOMČADI KOJE SU NA VRHU S JEDNAKIM BROJEM BODOVA
amater fb

Subotnja poslastica na Jelasu u noćnom terminu AMATER-BATRINA U DEVETOM KOLU SUSRET DVIJE MOMČADI KOJE SU NA VRHU S JEDNAKIM BROJEM BODOVA

U devetom kolu susret će se dvije ekipe koje su do sada pokazale najviše i prikupile jednak broj bodova pa se pobjedniku smiješi možda i jesenski naslov. Prednost je sigurno na strani domaćina koji je vičniji igranju u noćnom terminu i igrat će pred velikim brojem domaćih navijača što će igračima Borisa Brice biti dodatan vjetar u leđa. Definitivno utakmica koju valja pogledati.

Pet bodova zaostaje tercet klubova od kojih će aktualni prvak na gostovanje kod Slavonca u Bukovlje gdje domaćin traži bijeg od opasne zone nakon dramatičnog prolaska u kupu.

Igrači Ivana Trupine dočekuju Graničara dok će Cerničani biti domaćini imenjaku iz Sibinja koji je senzacionalno izbacio Želejzničar iz kup natjecanja te osokoljeni tom pobjedom sigurno idu po bodove koji im znače i možebitno prepuštanje fenjera Gundincima koji pak dočekuju Omladinca. Omladinac također slavio na gostovanju u kupu i bit će sigurno težak zalogaj za igrače Perice Bijeljića.

Zadrugar i Tomislav imaju jednak broj bodova i pobjednik ovoga susreta u Oprisavcima kupuje mir uoči završnice jesenskog dijela dok poraženom ostaju dodatne brige oko očuvanja statusa prvoligaša.

Zvonimir i Budućnost su u nešto povoljnijem položaju i igrat će derbi sredine ljestvice u Donjoj Vrbi, a isto tako poraženi iz ovoga dvoboja dobiva nove bore na čelu uoči završna četiri kola.

 

Poz. Klub Bod.
1 AMATER Sl. Brod 18
2 BATRINA Batrina 18
3 SLAVONAC Nova Kapela 13
4 MLADOST C Cernik 13
5 SIKIREVCI Sikirevci 13
6 BUDUĆNOST Rešetari 11
7 ZVONIMIR Donja Vrba 10
8 GRANIČAR Brodski Varoš 10
9 ZADRUGAR Oprisavci 9
10 OMLADINAC Gornja Vrba 9
11 SLAVONAC Bukovlje 9
12 TOMISLAV Donji Andrijevci 9
13 GUNDINCI Gundinci 6
14 MLADOST Sibinj 4

Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 9. kola 1. ŽNL koje se igraju 14. i 15.10.2017. s početkom u 15,30 sati

                  

           PAROVI:  SUCI: DELEGAT:
1. BUKOVLJE                                  Sudac:   JOZIĆ
SLAVONAC – SIKIREVCI I pom. sudac: SOKIĆ D. MIKOJEVIĆ   
14.10. SUBOTA U 15:30 SATI  II pom. sudac: VUKŠIĆ
2. SLAVONSKI BROD         Sudac:  MERGEDUŠ
AMATER – BATRINA  I pom. sudac: VUKOJE R. J. KUNECKI 
14.10. SUBOTA U 18:15 SATI  II pom sudac:  TOPČIĆ
 
3. GUNDINCI        Sudac: ARAMBAŠIĆ
GUNDINCI – OMLADINAC GV  I pom. sudac: GAVRANIĆ T. VUKO 
II pom. sudac: PAVIĆ D.
4. OPRISAVCI         Sudac:  CINDRIĆ
ZADRUGAR – TOMISLAV  I pom. sudac: SEVERINAC S. POPIĆ 
II pom. sudac: BREKALO
5. DONJA VRBA        Sudac:  RISTER
ZVONIMIR – BUDUĆNOST  I pom. sudac: BUČEK I. ALILOVIĆ   
II pom. sudac: Bjelopavlović
6. NOVA KAPELA         Sudac: VUKOJE B.
SLAVONAC – GRANIČAR SB  I pom. sudac: RAŠO   D. RUŠKAN 
II pom. sudac: VELIĆ L.
7. CERNIK         Sudac:  MORBER
MLADOST – MLADOST S  I pom. sudac: JURIĆ       J. KIKIĆ           
II pom. sudac: ARELIĆ A.

Foto FB

Facebook komentari
Podijeli
  •  
  •  
  •