/Spačva stigla -6 s odmora te sa sirenom došla do pobjede DOMAGOJ NEDIĆ JE U ZADNJIM SEKUNDAMA DONIO POBJEDU VINKOVČANIMA
spačva 18 mv

Domagoj Nedić donio je svojoj momčadi veliko slavlje zabivši pobjedonosni pogodak sa zvukom sirene iako su vinkovački rukometaši imali zaostatak od 6 golova. Novom pobjedom Spačva se našla samo na bod od prve pozicije.

RK Spačva – HRK Karlovac 27:26 (12:18)

Pogotkom u zadnjim sekundama utakmice Domagoj Nedić osigurao je Spačvi pobjedu protiv Karlovca. Karlovčani su odigrali sjajno prvo poluvrijeme u kojem su se nametnuli već na samom početku. Nakon samo nekoliko minuta igre vodili su s 5:1 i povećavali vodstvo kroz cijelo prvo poluvrijeme. U 22. minuti prvi put su stigli do +6 (7:13) kada je zabio Mateo Crnković, a s tom prednošću su otišli na odmor. No, u nastavku je Spačva bolje zaigrala i u 49. minuti stigli do izjednačenja. Za 23:23 zabio je Tomislav Babić i odveo utakmicu u neizvjesnu završnicu. Do posljednjeg sučeva zvižduka niti jedna momčad se nije uspjela rezultatski odvojiti. U posljednju se minutu ušlo s 26:26, ali na kraju su spretniji i koncentriraniji bili Vinkovčani koji su preko Nedića u posljednjim sekundama stigli do svoje treće pobjede. Ivan Jurić Marko Karaula bili su najraspucaniji kod Spačve s po šest pogodaka, a Karlovac je predvodio Andrej Obranović sa sedam postignutih zgoditaka. (HRS)