/Spačva pobjedom otvorila drugi dio sezone VIKOVČANI SU NA DIOBI PRVE POZICIJE IAKO DUBRAVA TREBA TEK ODIGRATI SVOJU UTAKMICU
spačva 16 mv

Spačva – Umag 29:21 (12:11)

Kroz cijelo prvo poluvrijeme vladala je izjednačena igra iako je minimalnu prednost u određenim trenucima imala Spačva. Čak su domaći momci u 23. minuti imali +3 (8:5) uz sjajnog Marka Vignjevića, ali Umag je dobro sustizao i nanovo poravnavao rezultat uz golove Josipa Maršana i Luciana Bure. Na odmor je Spačva otišla s +1, a ta se prednost povećavala sa svakom dodatnom minutom. Tako je u 45. minuti bilo +4 (19:15) za domaćine. Umag je pokušavao nešto preokrenuti, ali nije imao toliko snage za trčanje te im nisu ni pomogli vrlo dobri Stojanović i Ereš na protivničkim vratima koji su dobro čitali napade Umaga. Na kraju je Spačva slavila s +8.

10 METALAC 12 6 -28

Najefikasniji kod Spačve bio je Marko Vignjević s 11 golova, Dražen Stojanović upisao je devet obrana, a Ivan Ereš njih sedam. Josip Maršan i Lucian Bura sa šest zgoditaka bili su najbolji kod Umaga, dok je Dino Slavić sakupio sedam obrana. (HRS)