/Spačva bez bodova u premijeri u Vinkovcima POREČ JE MINIMALNO SLAVIO U VRLO IZJEDNAČENOM SUSRETU
spačva tj

U utakmici koju je obilježio dobar obrambeni učinak obje momčadi i mali broj pogodaka gosti su bili malo spretniji i uzeli bodove.

RK Spačva Vinkovci – RK Poreč 19:20 (9:9)

Rukometaši Poreča slavili su na gostovanju u Vinkovcima kod Spačve u prvom kolu Premijer lige. Prvo poluvrijeme bilo je veoma neizvijesno i obilježio ga je mali broj pogodaka. Bolje je otvorila Spačva, ali dva pogotka prednosti uspjeli su izgubiti do kraja poluvremena. Nakon rezultata 6:4, Poreč je serijom od tri pogotka okrenuo rezultat i poveo sa 7:6. No, do kraja se igralo gol za gol pa je nakon prvih 30 minuta rezultat bio izjednačen.

Ipak, u nastavku je utakmica otišla u smjeru Poreča koji je prelomio susret i poveo s pet razlike (18:13). Međutim, utakmica je imala pomalo neizvjesnu završnicu. Spačva je pred kraj u počela sustizati i smanjivati rezultat, ali vrijeme nije bilo na njihovoj strani pa je minimalna pobjeda ostala na strani Poreča. Filip Gavranović bio je najbolji strijelac Poreča sa šest pogodaka, a Filip Perić dodao je četiri. Kod Spačve se istaknuo Marko Nađ koji se u strijelce upisao četiri puta. (HRS)

Poredak Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi