/Sloga i Motičina nastavljaju s pobjedama 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
FB_IMG_1568009892224

Sloga i Motičina nastavljaju s pobjedama 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE

Našički drugoligaši jučer su odigrali treće prvenstveno kolo nakon kojeg na vrhu stoluju Sloga i Motičina koje su jedine osvojile svih 9 mogućih bodova.

Motičina je na svom terenu s 2:1 bila bolja od Croatije uz puno muke jer gosti su prvi došli do prednosti početkom drugog poluvremena, no ipak je Motičina s mogla snage za preokret. Sloga je gostovala u Šaptinovcima i slavila istim rezultatom ali je vrlo rano, u 22. minuti, stekla dva pogotka prednosti što je čuvala do 85. kada domaćin smanjuje i unosi neizvjesnost u završnicu, ali ne uspijeva poravnati.

Dvije vrlo uvjerljive pobjede upisali su Željezničar i konačno probuđeni Zagorac. Željo je slavio na gostovanju kod Vihora iako je 50ak minuta imao igrača manje, a po dva pogotka postigli su Kubaša i Hendrih. Zagorac je iskalio bijes nakon lošeg starta na Seljaku kojem je zabio čak 7 golova od čega je čak 5 djelo Srećka Jelena.

Zoljan je na svom terenu s 2:0 bio bolji od Omladinca iz Niže zahvaljujući dvostrukom strijelcu Ivanu Kovačević, a drugi Omladinac osvojio je gostujući bod u Stipanovcima. Od sva tri dijelilo ga je nekoliko minuta, Mladosti je spas od poraza donio Antonio Kopi u 86. minuti. Druga podjela bodova viđena je u dvoboju Lile i Slavonije, gosti su dva puta vodili a domaćina je u igru vraćao dvostruki strijelac Mario Tomac od čega drugi put u 88. minuti.