/Slavonija bolje igrala, Bedem zabijao i došao do nove pobjede BEDEM - SLAVONIJA 3:1 (1:1)
bedem fb

BEDEM-SLAVONIJA 3:1 (1:1) Ivankovo, Stadion “Grac” Gledatelja: 200 Suci: Matej Vuković-Đakovo 7 Pomoćnici:Dalibor Totić i Hrvoje  Lovrić (oba Đakovo) 4.sudac: Mario Vukušić-Osijek, Delegat: Ivica Sočković-Slavonski Brod.

Strijelci: 1:0 Raić-Sudar u 3.min. 1:1 Bojić u 35.min. 2:1 Raić-Sudar u 50 min. (11.m.) i 3:1 Vuksanović u 65.min.

NK BEDEM: Marijanović 7 Babić 6,5 (od 75.min.Sambol -) Smolčić 7 Validžić 7 Božić 7 Borko 7 Ujvari 6,5 (od 46 min.Vuksanović 7,5)  Raić-Sudar 8 (od 77 min.Stojanović -) Tustonjić 7 Bajić 7, i Galičić 7.Trener: Jure Jurić 7

NK SLAVONIJA: Vasić 6 Nikolaš 6 D.Smojvir5,5 Puntarić 5,5 Majstorović 6 Marčetić 5,5 Karačić 6 Bojić 7 (od 76 min.A.Smojvir -) Grbeš 5,5 (od 80 min.Markanjević -) Šulc 5,5 (od 67.min.I.Smojvir 6) i Božić 6. Trener:Krešimir Brkić 6

Igrač utakmice: Josip Raić-Sudar-Bedem

Furiozno je krenuo Bedem i već u trećoj minuti poveo poslije ubačaja Tustonjića iz kuta na loptu natrčava Raić-Sudar i sprema ju iza leđa nemoćnog Vasića za 1:0. U 10.minuti Slavonija ima kolosalnu priliku za poravnanje preko Bojića koji izbija sam pred Marijanovića, ali domaći vratar spašava najgore.U 22.minuti Raić-Sudar nije bio precizan glavom jer je lopta otišla tik iznad grede. Domaći vratar se istakao i u 25-minuti  kada je Puntarić izbio sam pred njega, ali do poravnanja nije došlo zato što je Marijanović bio budan.Još jedna neiskorištena prilika Slavonije  zbila se u 33. minuti ovaj put 100 postotna i opet je Bojić bio taj koji je promašio tako što je pucao visoko iznad domaće grede.I konačno danas najbolji pojedinac gostiju Bojić postiže pogodak za izjednačenje u 35.minuti pogodivši gornji desni kut Bedemova gola za 1:1 i rezultat prvog dijela.

Odmah u nastavku u 48. minuti obrana gostiju nepotrebno ruši Galičića u svom kaznenom prostoru, a izvođač penala bio je kapetan domaćih Raić-Sudar koji postavio 2:1. U 65. minuti konačni rezultat od 3:1 poslije  duplog pasa Borko-Vuksanović ovaj potonji se upisuje u listu strijelaca. Slavonija je danas dobro igrala u polju, ali je imala slabu završnicu,pa tako u 70.minuti Grbeš izbija sam pred domaćeg vratara koji izvrsno brani i Bedemu priskrbljuje nova tri boda za stvaranje zalihe istih i mirniji nastavak natjecanja. (A.Borić)