/Slavonac i Tomislav opravdali prednost domaćeg terena BODOVI SU OSTALI U BUKOVLJU I DONJIM ANDRIJEVCIMA
tomislav donji andrijevci fb

Odigrana su dva susreta Prve ŽNL BPŽ u kojima su slavili domaćini u Bukovlju i Donjim Andrijevcima. Tomislav je ovom pobjedom odmaknuo na tri boda viška pred pratnjom koja će svoje susrete odraditi dan kasnije.

Odlična utakmica za gledatelje koji su bili nazočni u velikom broju. Promašili smo dvije velike prilike u prvih 10 minuta pa primili gol i brzo izjednačili. Drugo poluvrijeme smo dominirali i stvorili veliki broj prilika te postigli 3 gola i pobijedili vrlo dobru ekipu iz Sibinja. Jukić 2 ,Kozbašić i Marijanović strijelci – Irfan Islami (Tomislav)

Domaćin je bio bolji – kratko je komentirao Dinko Rosandić (Mladost)

1

Odlično prvo poluvrijeme, poveli smo i odradili perfektno, a u drugom dijelu smo pali i na kraju jedva čekali kraj. Na našu sreću ostalo je 1:0, pametno smo priveli kraju utakmicu – Mario Petrović (Slavonac)

Čvrsta i tvrda utakmica s dosta pogrešaka kod obje ekipe! Domaćin nešto malo konkretniji te lijepim golom Petrića odnosi minimalnu pobjedu od 1:0 – Marko Barišić (Amater)